Eiga Gotoubun no Hanayome

Film Eiga Gotoubun no Hanayome, który kończy opowieść o Fuutaro i zakochanych w nim pięciu siostrach. Gotoubun no Hanayome doczekało się dwóch serii anime i jednej gry typu Visual Novel. W Polsce manga została wydana jako Sposób na pięcioraczki. Film trwa 130 minut i tam przekonamy się (o ile nie czytaliśmy zakończenia mangi), którą siostrę wybierze nasz bohater. Jednocześnie film doczeka się gry na konsole Nintendo Switch i PlayStation 4.

Miejsce: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
136min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Film obejrzałem, ale jest niestety niemiłosiernie rozwleczony, przez co traci na ocenie. Po 90 minutach już wypatrywałem końca, a film trwa ponad 2 godziny. Ogólnie jednak produkcja jest niezła i miła dla oka - mimo, że nie wygrała moja faworytka. Jednakże bardziej widziałbym zakończenie całości jako 5 części OVA, w której wybiera każdą po kolei, ale to raczej już nie nastąpi. Jako zakończenie przygód pięcioraczków daję 7/10 czyli tak samo jak w przypadku obydwu sezonów.

0 0

Szkoda że to już koniec

2 0

A napisy co się pojawiają od czasu do czasu są cudowne.

2 0

Chyba lepszego anime już nie zobacze...

1 0

Film obejrzany, i co tu dużo gadać... jestem trochę zawiedziony bo nie wygrała moja faworytka czyli Miku ale mówi się trudno i żyję się dalej, sam film oceniam na takie 7.5-8/10, nie jest zły ale dupy nie urywa, w pewnym momencie miałem odczucie że jest przedłużany na siłę ale rozumiem że autorzy chcieli upchać już jakoś resztę mangi w cały film xd. Ogolnie polecam jak ktoś lubi pięcioraczki i zwłaszcza zwyciężczynie Yotsube

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane