Eiyuuou, Bu wo Kiwameru Tame Tenseisu: Soshite, Sekai Saikyou no Minarai Kishi

Na łożu śmierci król-bohater, Inglis, boski rycerz spoglądający na imperium, które sam stworzył, zaczyna rozmyślać, że chciałby na nowo żyć jako wojownik, jednak tym razem chciał żyć dla samego siebie, a nie poświęcać się dla swoich poddanych.
Bogini Alistia, jego patronka, wysłuchuje jego próśb i odradza go jako córkę pomniejszej rodziny szlacheckiej. Jednak już w wieku 6 lat podczas pierwszej ceremonii nasza bohaterka zostaje uznana za niezdolną do zostania rycerzem, jednak nie przejmuje się tym za bardzo, gdyż uważa, że „To nie krew, która płynie w twoich żyłach, czyni rycerza; lecz krew, którą przelejesz na polu bitwy!”.
Tak oto rozpoczyna się legenda o niezwykłej, wojowniczej damie.

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2023
Czas trwania: 
12 x 23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Pierwsze trailery tego anime wyglądały dość obiecująco. Pierwsze odcinki tej serii też dobrze wróżyły. Ale, no właśnie jest małe ale, im dalej w las tym to anime robi się dość schematyczne. Pomijając moc głównego bohatera / bohaterki, która wygrywa/ niszczy każdego, i nawet najbardziej napakowani koksiarze nie mają z nią szans - na początku to bawiło, ale dalsze odcinki stawały się monotonne i nudne pod tym względem. Jako oprawa audio wizualna, to nie ma się czego doczepić - anime wygląda ładnie. Anime wróżyło dobrze, ale wyszło dość przeciętnie na tle swojego gatunku isekai. Ot do oglądnięcia, dla zabicia nudy. 7/10.

0 0

7/10

0 0

Ogolnie spoko, mozna obejrzec. Czasami mam tylko wrazenie, ze glowny bohater zapomina, ze jest w nowym swiecie kobieta. Po prostu on o tym nie rozmysla, przeciez przejaj czyjes cialo a zachowuje sie jakby to nalezalo do niego.

0 0

Dość standardowy Isekai z OP heroiną, ale jej sposób bycia w pewnym stopniu urzeka i z chęcią ogląda się kolejne przygody pomieszane z istnymi napaściami grabieżczymi na zapasy pobliskich stołówek czy jadłodajni. Dodatkowo ostry odchył na punkcie walk często wprowadza elementy komediowe. Zatem pomijając fakt generyczności samego tytułu, seansem byłem ukontentowany. A pierwsza połowa endingu (ta w super deformed) to po prostu złoto - 7/10.

1 0

Po opisie liczyłem, że zobaczę jakiś wyróżniający się na tle swojego gatunku serial, ale finałowo jest typowym generycznym isekai'em. Do tego jakieś nielogiczne podejście do siły bohatera?/bohaterki? jako niemowlę jest w stanie na strzała zabić smoka, który uchodzi za katastrofę, ale jak dorasta ma problemy z mniej znaczącymi jednostkami. 5/10 i porzucam

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane