Eureka Seven Ao

Sequel serii Eureka Seven, jednak bez bezpośredniego połączenia fabularnego. Historia rozgrywa się na odizolowanej wyspie Iwado, która ostatnio doświadczyła wzrostu popularności ruchu dążącego do zdobycia przez nią autonomii. Ao Fukai to 13-latek, któremu zaginął ojciec, zaś jego matka dawno temu została zabrana w niezaznane miejsce przez tajemniczych ludzi. Chłopak mieszka teraz na wyspie ze starszym doktorem Toshio i na dniach ma rozpocząć gimnazjum. Naru Arata, przyjaciółka z dzieciństwa Ao, żyje z tatą, starszą siostrą i babcią. Kiedy była młoda, miał miejsce wypadek, który obudził w niej moc “Yuta”. Tymczasem tajemnicze istoty zwane “Secret” pojawiają się praktycznie znikąd i rozpoczynają atak na Scub Coral – inteligentną formę życia występującą na wyspie. W tym czasie Ao, pragnący ocalić swój dom, odpala na pokładzie japońskiego transportowca wojskowego “Nirvash” – siłę mającą udaremnić ten atak.

 

Miejsce: 
Inne: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2012
Czas trwania: 
50x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Przykro się robi kiedy człowiek obejrzy to anime wkrótce po części pierwszej. Popłuczyny po ES i to nędzne, to jedyne co mogę napisać o tej serii. Ledwo zmęczyłem to do końca.

Ogólnie anime ma swój klimat ale spodziewałem się czegoś lepszego.

jeżeli 1 sezon wyszedł w 2005 emisja skończyła się 2006 2 sezon wyszedł 2012 emisja skończyła się w 2012 to jest możliwe ze wyjdzie za niedługo 3 sezon :D pozdrawiam

0 0

Wielu z was na pewno stwierdziło że skoro to drugi sezon eureki to poznamy dalsze losy bohaterów. Nic bardziej mylnego. Drugi sezon eureki seven to zupełnie nowe postacie choć pojawia się Eureka i Renton. To nie zmienia faktu iż fabuła jest zupełnie inna. Mimo iż wiele osób twierdzi że jest to słabe anime. Ja uważam że jest godne polecenia. Kreska napewno wam się spodoba no i oczywiście fabuła niczego sobie. Dlatego spokojnie mogę dać temu animcowi 6/10.

@

możliwe ze kiedyś wyjdzie 3 sezon tej anime

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane