Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Evil or Live

In this modern society, a new kind of „illness” is striking young boys and girls. Loneliness, disbelief, and outrage push this generation to grow more and more attached to internet and technologies. The experts call these symptoms „Net Addiction.” To cure this condition, a certain rehabilitation facility has been set up to „lead the young men back to the right path.” Enrolled to treat his addiction, Hibiki had no idea that this rehabilitation facility is nothing more than a prison. In this hellish place where escape is prohibited, how will Hibiki overcome his despair?

Gatunek: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2017
Czas trwania: 
12 x 23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Anime bardzo mi się podobało...szkoda, że jest niedoceniane. Zakończenie według mnie przyzwoite, tak jak główny bohater :p.

3 0

Czy tylko ja widzę że nie ma tu żadnych odcinków?

0 0

Całkiem fajna seria. Szkoda trochę, że nie ma innego zakończenia ale jest ok. :)

0 0

7/10 można obejrzeć

8/10 ----- Było by o oczko wyżej gdyby nie zakończenie. Jednak mimo to jak na chińską produkcje było bardzo dobrze. Jestem zaskoczony, że wyszło to tak dobrze. Grunt to zaciekawić i utrzymywać to przez całą serie. Brutalność, i przemoc na każdym kroku. ,, Szkoła ‘’, w której można dostać wpierdal od instruktora za samo złe spojrzenie. Nie ma to jak je**ąć pod koniec ruskim wokalem. Udam, że tego ni słyszałem, bo za nic mi nie przypasowało. Widząc jak główny bohater zaczął swoją przygodę w tej ,, Elitarnej Akademii ‘’, a jak daleko udało mu się dojść, przechodząc ,, przemianę ‘’, z pewnością warto było obejrzeć. Będę czekał na coś więcej. O ile oczywiście coś się jeszcze pojawi. -----

0 0

Anime bez zakończenia. Urywa die jakby w połowie akcji. Rozumiem, że to celowy zabieg i chcieli skończyć właśnie w ten sposób, ale średnio to im wyszło. Moim zdaniem za mało rozwinęli postacie, chociaż próbowali dać im własne historie. Najgorszy jednak w tej serii jest humor. Żarty i gagi są bardziej suche niż pięty Cejrowskiego. W dodatku wrzucają je w najgorszych możliwych momentach. Pierwszy raz spotykam się z tym, że kiepskie poczucie humoru psuje anime i pogarsza jego ocenę zamiast ją zawyżać.

Moi drodzy wiem , że anime jest dość specyficzne i nie dla wszystkich , aczkolwiek czy zostaną dodane jakieś odcinki ? na innych stronach jest już 6 w języku polskim . Proszę i czekam :)

Ja chce już odc xD bo 2 po Japońsku jest.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?