Fairy Gone

„Dawno, dawno temu, wróżki były narzędziami wojennymi”.
Historia rozgrywa się w świecie, w którym wróżki opętują i przejmują ciała zwierząt, nadając im tajemnicze umiejętności. Ludzie, którym przeszczepiono narządy opętanych zwierząt mogą przywołać wróżkę jako alter ego i użyć jej jako broń. Osoby, które używały wróżek jako narzędzi wojennych, nazywane były „Wróżkowymi Żołnierzami”. Po zakończeniu wojny żołnierze stracili swój cel. Niektórzy zaczęli pracować dla rządu, przyłączyli się do mafii, a nawet stali się przestępcami.
Od wojny minęło dziewięć lat. Bohaterka Mariya jest nowym rekrutem „Dorothei”, organizacji, która bada i tłumi zbrodnie związane z wróżkami. Sytuacja polityczna stała się niestabilna. Pośród tego chaosu pojawiają się ranni powojenni żołnierze, którzy w akcie zemsty angażują się w działania terrorystyczne. Oto opowieść o chaotycznym powojennym świecie, w którym Wróżkowi Żołnierze walczą o własną sprawiedliwość.

Fairy Gone 2 [2019]

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2019
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Takie to sobie wręcz nic nadzwyczajnego. 5/10

0 0

chujowe. To jest historia po wojnie z protagonistką na kiju

0 0

Takie sobie... Kreska fajna ale nudnawe :)

5/10 ----- Słabo. Bardzo słabo. Spodziewałem się czegoś chociaż trochę lepszego a wyszło cieniutko. Nie wiem czy pisać o wszystkich rzeczach o jakich teraz myśle. Cz ograniczyć siędo kilku randomowych bo jest tego aż tyle, że szkoda czasu i miejsca w tej krótkiej opini. Postacie w sumie są i to tyle dobrego możnaby było o nich powiedzieć. Żadna, po prostu żadna mnie nie zaciekawiła. Żadna nie wywołała u mnie takiego wczucia sięw sytuacje. TAkie postacie bez duszy. Już nie wspomne o głównej bohaterce, która raczej powinna stracić ten przywilej aby ją tak nazywać, bo przez większość czasu wydawało mi się, że jest po prostu zwykłą postacią drugoplanową, takim mięsem armatnim na jeden odcinek. Gdzieś nam zaginęła panna w tym anime. Rozczarowałem się boaherami w tym anime i tyle. No i najgorsze na sam koniec. Wyjdzie tego drugi sezon w październiku. Jeżeli będzie wyglądać tak jak ten to współczuje i sobie, bo oczywiście zerkne na to jak wyjdzie i innym którzy będą się nudzić przez kolejne 12 odcinków tego niewypału. Pół lita i zagryche do tego i jakoś to łykne. Będę musiał się porządnie zmotywować jak zobacze drugi raz ten tytuł. -----

1 0

♥♥

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane