Fate/Zero

5Wojna Świętego Graala – pościg za mocą Świętego Graala, która sprawia, że nawet niemożliwe staje się możliwe. To wyścig, w którym siedmiu magów przyzywa siedem Bohaterskich Duchów, by walczyły w ich miejsce. Rozstrzygnięcie tej wojny odkładano już trzy razy, teraz zaś nadszedł czas na czwartą potyczkę. Ledwo wspomniana w małych fragmentach w „Fate/Stay Night”, przed nami opowieść o Czwartej Wojnie Świętego Graala, która miałam miejsce 10 lat temu. Prawda stojąca za bitwami pomiędzy przybranym ojcem Shirou, ojcem Rin oraz młodym Kotomine Kirei nareszcie wyjdzie na jaw…

Zwiastun:

Kolejność oglądania: serie należy oglądać od dołu strony do góry (to znaczy zacząć od Fate/Zero, a skończyć na Carnival Phantasm) lub też zacząć od Fate/Stay Night, Fate/Stay Night Unlimited Blade Works oraz Fate/Stay Night TV Reproduction, a następnie przejść na sam dół strony i oglądać już w takiej kolejności, w jakiej serie są ułożone (w pierwszym przypadku serie są ułożone chronologicznie, w drugim Fate/Stay Night, której wydarzenia dzieją się po Fate/Zero, ale która została nadana w telewizji wcześniej, wskakuje na sam początek). Dodatkowe informacje: anime składa się z kilku powiązanych ze sobą w różny sposób serii – powiązania te przedstawia następujący diagram: zobacz.

Miejsce: 
Inne: 
Rok wydania: 
2011
Czas trwania: 
13 (50 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (7)

0 0

fajna seria

0 0

Skoro król Artur jest płci żeńskiej, zdaje się, że według legend miał żonę, a w Fate/Apocrypha jest bodajże jego córka. To zmienili żonę na męża, czy co innego wymyślili?

6/10 ----- Dobrze się oglądało. Zobaczmy drugi sezon. -----

0 0

Mega! Nie wiem dlaczego zwlekałam, genialne! Cala seria godna polecenia.

0 0

Bardzo dobre anime 8/10 Polecam :D

Łatwo się pogubić, ale to dobrze. Fabuła wciągająca,nie tuzinkowe postacie, dobra ścieżka dźwiekowa. No miód :)

Te anime to niesamowita sprawa! Już dawno miałem je oglądnąć jakieś pół roku temu, jest troszeczkę podobne do Mirai Nikki pod zasadą że każdy vs. każdy. Wiem także że jest to prequel Fate/Stay Night ale wyszedł później,lecz nie wiem czy dobrze zrobiłem zaczynając właśnie od tego.Innym polecam zacząć seans od Fate/Stay Night, potem będziecie zaskoczeni jak wyglądała czwarta wojna o Św. Graala jak i także zobaczycie młodsze o parę lat postacie.Polecam każdemu fanowi akcji! BB!

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?