Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Fella Pure: Mitarashi-san Chi no Jijou The Animation

  Wszyscy postrzegają przewodniczącą samorządu studenckiego jako idealną dziewczynę, ale nie wiedzą, że jej ulubioną rzeczą jest felatio z młodszym bratem. Ponieważ rodzice zawsze podróżują, spełniają to pragnienie dość często i na różne sposoby.

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Postaci: 
  Rating: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2014

  Czas trwania: 

  OVA 29min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  2 0

  Keiko i Noboru mają rodziców którzy ciągle pracują gdzieś za granicą zatem mieszkają w zasadzie sami, a to okazuje się mieć pewne efekty uboczne. Dziewczyna bowiem znalazła sobie nietypowe hobby, któremu z pasją się oddaje i pogłębia wiedzę w tym kierunku. Problem w tym, że chodzi o fellatio, a najbliższym „obiektem” do eksperymentów jest jej brat… OVA zgodnie z tytułem prezentuje naprawdę ostre przegięcie na punkcie wspomnianego fellatio, a późniejsze akcje rodzeństwa tylko przybierają na sile i intensywności. Nie każdy będzie w stanie dotrwać do końca tego mocno perwersyjnego anime. Ja sporą część przewinąłem, bo niektóre sceny były znacznie ponad to co jestem w stanie zaakceptować.

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL