Hoshi wo Ou Kodomo

Uratowana przed potworem przez tajemniczego chłopca imieniem Shun samotna Asuna odnajduje w nim pierwszego przyjaciela od śmierci ojca. Jednak niedługo potem chłopiec znika bez śladu. W towarzystwie kotka i z magicznym kryształowym radiem w plecaku, Asuna wyrusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż do krainy Agarthy, by odnaleźć przyjaciela.

 

Inne: 
Rok wydania: 
2011
Czas trwania: 
116 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Całkiem miło się to oglądało, ale chwilami wiało nudą.

0 0

Bardzo miły i uroczy seans. Piękna historia. Polecam ☺️

8/10 ----- Bardzo fajne i ciekawe anime. Momentalnie mi zleciały te 2 godziny. Przy takich właśnie wciągających anime człowiek traci poczucie czasu. Przygoda w krainie zwanej ,, Agartha '', gdzie przywrócenie do życia zmarłej osoby jest możliwe. Powiedz dzieciakowi, że nie wolno, nie idź to jeszcze bardziej będzie chciał. Tak było i w tym przypadku. Dobrze, że miała towarzysza podróży, a raczej on miał ją. Samemu czuje, że było by przynudnawo. Ale za to kreacja świata. No jest na co popatrzeć. Nie rozpisując się za bardzo. Film jest na poziomie i z pewnością ma sporo ,, fanów '', którzy dołączą lub dołączy go do swojej kolekcji. -----

0 0

Fajne :)

Makoto Shinkai, mistrz impresjonistycznych obrazów w animacji. Świat tworzony jego ręką pełen jest światła i lekkości. To obraz pośród kolorowanek. Historie są melancholijne, pełne głębi z morałem. Z czystym sercem polecam. Szkoda, że takich animacji jest tak nie wiele. Children who Chase Lost Voices from Deep Below/Dzieci ścigające utracone głosy z głębi poniżej, to historia miłości oraz samotności. Historia drogi z dziecięctwa ku dorosłości. Historia akceptacji nieuchronności cyklu życia i śmierci, będącego nierozłącznym elementem niepojmowalnej całości. Jeśli chcecie rozszyfrować mój rękodzielniczy manuskrypt... przyjrzyjcie się koniecznie tej pozycji.

dobre polecam :)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane