Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Planzet

Rok 2047, ludzkość skolonizowała Marsa, a 500 tysięcy wybranych opuściło już Ziemię, która wprzeciągu 10 lat ma przestać być zdatna do życia. Niestety planeta została zaatakowana przez obcą rasę, która unicestwiła wszystkie większe miasta, przyczyniając się do śmierci większości ludzi. Minęło 6lat, aniedobitki obrońców Ziemi szykują się do ostatecznej bitwy zwrogiem.

Miejsce: 
Inne: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2010
Czas trwania: 
53min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

7/10 ----- Z pewnością grafika jest największym atutem tego filmu animowanego. Na pewno przykuwa uwagę. Nie powiem, że fabuła do bani. Jednak mogłoby być lepiej, ale i tak nie jest źle. Cóż jeżeli chodzi o bohaterów to jak najbardziej na ,,tak ''. Natomiast same walki z tymi obcymi atakującymi Ziemię pod kątem wizualnym nie wyszły za dobrze, ale nie były tak, że nie dało się oglądać. Zakończenie zadowalające. Mamy tak jakby ,, happy end '' więc powinno być dobrze. Ogólnie mówiąc film mi się spodobał i może jeszcze kiedyś na niego zerknę. No pod jkim kontem by nie spojrzeć to grafika wymiata. -----

W ten film wsadzili dużo kasy w stronę graficzną. Reszta ssała i to bardzo. Oczywiście pomijając podkładających głosy pod postaci. W skrócie: Jedyną zaletą tego filmu jest kreska i nic poza tym.

0 0

Gdyby nie zachowanie głównego bohatera to było by całkiem przyjemne

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?