Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Fortune Arterial

Historia Fortune Arterial obraca się wokół Koheia Hasekury – chłopaka, który właśnie przepisał się do bardzo prestiżowej, publicznej szkoły w angielskim stylu, gdzie to nauka trwa 6 lat, co pokrywa jednocześnie program gimnazjum i liceum. Placówka ta znajduje się na Wyspie Tamatsu niedaleko Japońskiego wybrzeża, a jedynym sposobem, aby się tam dostać, jest wynajęcie statku. Niedługo po przenosinach, nasz bohater odkrywa, że Sendo Erika, uczennica równoległej klasy, w rzeczywistości jest wampirem!

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2010
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Dużo lepsze od zmierzchu. Ale być dużo lepszym od jakiegoś gniota to nie wyczyn. Ogólnie wszystko fajnie ale na moje to tylko wstęp do jakiejś głębszej historii której doświadczą tylko czytający pierwowzór. Podsumowując mocny średniak 7,5/10 ale mógł być dużo wyżej ale cóż.

0 0

Fajniutkie, nawet raz narysowałam Erikę

2 0

Anime przyjemne ale niestety zakończenie mnie rozczarowało, przez kilka odcinków tworzyli napięcie żeby na koniec wszystko puścić w niepamięć w ciągu kilku minut.

0 0

Bardzo przyjemne anime tylko szkoda że nasz główny bohater nie został sługą . A tak mile spędziłem czas oglądając te anime ;)

1 0

Przyjemny romans, zakończenie mnie nieco rozczarowało według mnie powinna zrobić sobie z niego sługę, gdyż człowiek nie żyje tyle co wampir i przez to po jego śmierci będzie nieszczęśliwa, ale to tylko moje takie wymysły ogólnie ciekawa fabuła 8/10

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?