Fruits Basket: The Final

Finałowy sezon Fruits Basket.

Zwiastun:

Miejsce: 
Inne: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2021
Czas trwania: 
? x 23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (5)

0 0

mega anime 10/10

0 0

Pokochałam tą serię. Wszystkie postacie, ich historię, każdy wątek. Cieszę się, że udało się opowiedzieć całą historię w nowym wydaniu. Oprawa muzyczna była cudowna, a animacja nie odstawała. Czekam jeszcze na serię z rodzicami Tohru!

2 0

To anime to idealny przykład, jak zacząć, jak kontynuować i jak skończyć. Cudowna seria od początku do końca, widać, że był pomysł, konsekwentnie autorka rozwijała rodzinę Sohmów i historie wokół Tohru. Seria podołała wyzwaniu, ani na chwile nie zjeżdżała z jakości, czy to w samej historii, animacji czy muzyki. Ostatni sezon idealnie podsumowuje cała historie. Prawdziwy rollercoaster radości i smutku, idealnie wyważone, seria na siłę nie wyciskała łez, nie próbowała przeskoczyć samej siebie. Do tego wspaniałe postacie, świetnie napisane i wiele z nich mogłoby samodzielnie uciągnąć całe serie. Tohru nie zasługiwała na los jaki ją spotkał, była naprawdę ciepła i miłą osobą, może zbyt miłą, przeszłą sporo, aczkolwiek w końcu znalazła szczęście, a ludzie którzy ją docenili, cenili ją jak skarb. Wątek klątwy również dobiega końca, rozwiązuje się bardzo ciekawie, podoba mi się, że na siłę nie tłumaczą co i jak ... O postaciach mógłbym wiele napisać. Historie miłosne, były genialne, było ich wiele i każda dostała swój czas. Nie tak jak w większości aktualnie wychodzących serii, że przez 30 odcinków nie potrafią się za rękę chwycić, tutaj było to bardziej od strony duchowej niż cielesnej. Animacja przez trzy sezony stara się jak może i nie odpuszcza, trzeba przyznać, że jest bardzo piękna. Czy to postaci, czy to tła. Muzyka, opening nr.3 noo, nie podobał mi się, ale muzyka tła, cały czas, była genialna. Myślę, że ta seria na długo zapisze się w pamięci, tych co ją widzieli, jak i ogólnie w historii anime i pamięć o niej nie zniknie wraz z nową porą roku. Cudowna historia z nutką magii o tym, że nie należy się poddawać, mimo ran trzeba być dobrym a miłość to nie coś co dostaje się od tak a trzeba jej pomóc i pielęgnować. 10/10 Pytanie teraz... jak tu żyć bez Tohru i paczki.

0 0

Rewelacyjne anime, będzie mi go brakowało.

0 0

jedno z lepszych anime jakie obejrzałam, jest i wątek miłości, akcji, tajemnica i szczypta komedii, wszystkie sezony oceniam bardzo wysoko i każdemu polecam obejrzeć to anime. glówna bohaterka nie jest bezmyślną dziewuchą a naprawdę spoko postacią

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?