Fumetsu no Anata e 12 PL

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
S1  PL do 1080p
S2  PL do 1080p
S4 PL do 720p
Mp4upload EN do 720p
Mixdrop EN do 720p
Multi EN do 720p
zgłoś błąd zgłoś błąd zgłoś błąd
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
12
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (24)

0 0

aż się popłakałam..

1 0

Jak zwykle chwyta za serce i ściska z całą siłą

0 0

Jezu dlaczego to anime musi tak ranic, chce je ogladac ale jednoczesnie nie chce przez takie sceny jak te, Gugu umarl, a do tego Rean nic nie wie i bedzie na niego czekac do konca zycia plakac mi sie chce

0 0
@Milky2306

Trochę głupio, że Fushi nie wyłożył kawy na ławę (albo milczał), tylko się przemienił i pozwolił komuś tkwić w mylnym przekonaniu. Ale emocje w takiej sprawie miały prawo wziąć górę. Szkoda, że tyle trzeba czekać na kolejny odcinek (już poprzedni był bardzo dobry). Chyba warto zrobić sobie dłuższą przerwę, niż porcjować sobie jeden odcinek na 2–3 tygodnie. Takie coś niepotrzebnie studzi budowany klimat.

1 0

jaki ten odcinek spaniały

0 0

supcio odcineczek

3 0

dlaczego jego imię jest przetłumaczone na niesio skoro cały czas było Fushi i nawet to słychać,kiedy je wypowiada gugu i reszta ?

1 0
@IceBlade

Prawdopodobnie polonizacja (w dodatku bardzo kiepsa) na siłę. O ile jeszcze rozumiem (co nie znaczy, że akceptuję) tłumaczenie np. nazw sklepów, czy kanałów TV na bliższe nam polskie odpowiedniki, tak polonizacja imion jest niedopuszczalna.

0 0
@Zajebiozaur

A moim zdaniem nie powinno się dawać polskich nazw sklepów czy kanałów.

2 0
@IceBlade

Bo tłumacz przesadnie kombinuje i jest za bardzo samolubny, aby zrozumieć, że to nie pasuje i powinien zostawić Fushiego w spokoju.

2 1

Powiem tak. Ta narracja robi się zbyt powtarzalna najpierw dać postać do polubienia z marzeniem a potem wycierać to o podłogę... A tu mieliśmy chłopaka, który chciał odnaleźć rodzinę i umarł w samotności, a to dziewczynka marząca o byciu mamą i zginęła nie będąc nawet nastolatką a teraz drugi chłopak najpierw chcący wzbogacić się z bratem a ten go porzucił a potem jak już dziewczyną z którą chciał, to zmarł... To było tak do przewidzenia, że nie byłem zaskoczony. Taka narracja długo nie wytrzyma, zbyt przewidywalnie i zaczynam mieć wrażenie, że jest na siłe dramatyzowane.

0 0
@Freckles-san

A mnie to nawet siadło (oczywiście byle tego nie było za często). To trochę taka odskocznia od anime, gdzie wszystko ma Happy End, a bohaterowie unikają kul jak w Matriksie. W życiu są blizny i niespełnione marzenia. Bardzo dobrze, że anime od tego nie ucieka. To też było koniecznym czynnikiem motywującym dla głównego bohatera, by ruszył przed siebie. On jest wieczni, wszystko, co dookoła nie i nigdy taki jak inni nie będzie. Ma z góry wyznaczony cel, który jest ważniejszy, niż udawanie, że jest inaczej i zabawa w istotę, którą nie jest.

0 0
@Freckles-san

Masz rację, ale mi wciąż się przyjemnie ogląda, przyzwyczaiłem się do tego w anime.

0 0
@Certez

No wiesz, jeśli teraz po raz czwarty powtórzy się to co widzimy to jak zareagujesz? Bo mnie już szczerze mało to ruszyło. Bo wiedziałem, że tak będzie.

0 0
@Freckles-san

Moja reakcja? Taka jak prawie w każdym anime: "Oho! Znowu on.", tylko jak ja mam taką reakcję, przy prawie każdym anime, to już stało się moją normą xD

0 3
@Freckles-san

chyba nigdy nie oglądałeś Gry o Tron

3 0
@Pesci

A ty chyba nigdy nie uderzyłeś patykiem w samochód policyjny. Co to w ogóle za sposób mowy? Niczego nie wnosi, prowadzi do niczego i ogółem niczego z tego nie ma. Zawsze mnie wkurza jak ktoś tak piszę...

0 0
@Certez

co za debilne porównanie. Zawsze mnie wkurza jak ktoś tak piszę...

2 0
@Pesci

Takie same jak twoja, to znaczy, że sam siebie wkurzasz?

0 0
@Pesci

To ma być dowód na co? Że jak jeden robi głupoty to inni też mogą? Zresztą ostatni sezon był taki, że o serialu zapomniano tak jak o nowych Star Wars'ach. Mówi się, że dobry tytuł broni się sam. Zresztą, tam był zupełnie inny cel.

0 0
@Freckles-san

To jest dowód na to, że są seriale, w których nie będzie postaci które się polubi bo zaraz mogą zginąć i mi to pasuje. Jak nie odpowiada ci taka narracja to po kiego grzyba to oglądasz.

0 0
@Pesci

Przecież Gra o Tron to zupełnie co innego. W wielu serialach giną postacie ale to nie znaczy, że zawsze tworzy fabuły ciągle na tych samych zasadach. P.S. To już nie wolno krytykować czegoś? Rozumiem, że ty oglądasz tylko tytuły którym dajesz 10/10.

0 0

W tym anime widzę że nie można za bardzo przywiązywać się do postaci , bo to może potem lekko zaboleć , to jest naprawdę piękne a zarazem smutne

0 0
@Bejbi 1875

Doskonale to podkreśla różnice między nieśmiertelnym i jego misją (która jest ważniejsza, niż wszystko to, co przeminie), a śmiertelnikami (którym nigdy nie będzie i nie ma sensu się w nich bawić). Gdyby nie uciekał przed przeznaczeniem, to jego bliski przyjaciel wciąż by żył. Fushi dostał już ostrzeżenie, że ucieczka przed ewolucją/samorozwojem będzie miała swoje konsekwencje. Musi się rozwijać i opuścić wygodny k***dołek – tak jak w bohaterze o tysiącu twarzach, którego archetyp przewija się od mitologii religijnej po sztukę.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?