Fumetsu no Anata e 02 PL

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
Cda.pl  PL do 1080p
Cda.pl  PL do 1080p
Mp4upload EN do 720p
Mixdrop EN do 720p
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
2
Autor napisów: 

Grupa: Kitsune-subs | Tłumaczenie:

Opis odcinka: 

Ono podróżowało dalej, aż dotarło do wielkiego lasu zwanego Ninanna. Żyła tam beztrosko dziewczynka imieniem March. Jednak zgodnie z tradycjami przodków została wybrana na ofiarę. Jej sen o zostaniu dorosłą miał prysnąć niczym mydlana bańka. Doszło do spotkania dwóch istot walczących o przetrwanie…

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Trochę creepy ten ending jest

0 0

Nie pojmuje zachowania nieśmiertelnego

@Matu

. czego nie pojmujesz rozwin swoja mysl , ono dopiero uczy sie i poznaje swiat , jego umysl jest nierozwiniety , na obecnym etapie jest jak dzikie zwierze (postac wilka) i kieruje sie instynktami (np instynkt glodu) , dziewczynka go nakarmila i widzi w niej jakby rodzica lub kogos komu mozna zaufac. Daleko mu jeszcze do czlowieczenstwa , poczekajmy jak to sie rozwinie. Tak to mozna interpretowac

@MistrzSensei

Zresztą… jego ludzkim instynktem było chyba, to, że przeniósł ciało Fushi z powrotem na krzesło (za tym czynem szłoby również rozumienie języka). Jedyny wniosek, jaki się nasuwa, to to, że ta postać zwyczajnie nie jest przemyślana. Brak tu konsekwencji, ale nie ma się co krzywić. To animacja i opowiadana historia. Po filmach też nie spodziewamy się logicznych działań np. agenta FBI, choć jest miło, gdy autor scenariusza je przemyśli.

@MistrzSensei

Gdyby używał chociaż instynktu (którego powinien nabyć za wilka), to by chociaż polował na zwierzynę, a przecież wcześniej cały czas umierał, bo nie jadł. Problem w tym, ze on nie nabył instynktu. On czuje głód i przypomina sobie, że wtedy powinien coś zjeść, by zwalczyć to nieprzyjemne uczucie, ale to nie instynkt, tylko cecha nabyta, gdy dostał jedzenie od Fushi, który miał go za Joana (którego z kolei by pożarł, gdyby działał instynktownie jako wilk). Teraz jest człowiekiem, ale myślenie i wyciąganie wniosków nie przychodzi mu zbyt dobrze. Szkoda, że jeszcze na czworaka nie chodzi.

Taki jakiś nijaki ten odc

1 1

czekam na reakcje małej jak nasz protagonista sie zesra w gacie po tym całym jedzeniu xD

2 pierwsze odcinki na plus , wreszcie cos innnego a nie tylko same isekaie haremy i romansidla. Dziecko sympatyczne i nadzwyczaj dojrzale jak na swoj wiek wiec nie wiem czym was denerwuje.

Ależ to anime jest ciekawe.

Ja tylko zapomniałem wspomnieć że czasami się czuję jakbym oglądał film przyrodniczy

0 1

Pewnie zostanę zlinczowany, ale wkurwia mnie ta mała :/

0 1
@Certez

Nie, mnie też. Nawet nie chodzi o to, że nie chce się poświęcić, to zrozumiałe, ona po prostu wkurza.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane