Fune wo Amu

Bohaterami są Mitsuya Majime i Masashi Nishiok. Mitsuya jest poważnym człowiekiem, który jest słabym mówcą, natomiast Masashi jest towarzyski. Jest to powieść o ich przyjaźni, determinacji, pasji i współpracy mającej na celu opublikowanie słownika zatytułowanego The Great Passage (Daitokai).

Gatunek: 
Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2016
Czas trwania: 
11x23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (8)

6/10 ----- Nie sądziłem, że kiedykolwiek zaciekawi mnie anime skupiające się na opracowywaniu i wydawaniu słowników. Muszę przyznać, że oglądałem z zainteresowanie. Watek miłosny, który był tutaj ukazany był dobrym posunięciem. Szkoda tylko, że ,, Matsumoto '' nie doczekał wydania ,, Wspaniałej Podróży ''. W końcu tyle czasu poświęcił na gromadzenie tych słów. Może nie ma tu za dużo akcji, epickich walk, ani haremu, itp., jednak mimo jak dla mnie anime jest super. Jest ,, oryginalne '' i w pewien sposób ,, głębokie ''. Zdecydowanie skierowane do trochę starszej publiczności. Zakończenie było spokojne, zresztą jak przystało na serie tego typu. -----

3 0

Widzę na anime odcinki wiele niedokończonych projektów tłumaczeń. Dobrze zdaje sobie sprawe że wszyscy robią to dobrowolnie, jednakże jeżeli już sie tego podejmują i biorą na siebie odpowiedzialność przetłumaczenia napisów dla poszczególnych CAŁYCH serii, to niech robią to profesjonalnie i do końca. Niczego nie zarzucam lecz dobrze radzę, jak wypada postępować. Ale mimo to.. cieszę się że mamy w polsce chociaż dwa portale które tłumaczą dla nas Anime. W imieniu wszystkich oglądających... Dziękuję wam za ciężką prace i życzę abyście sie ciągle rozwijali i robili to co robicie coraz lepiej. Bo kto stoi w miejscu ten sie cofa, jak to mówią.

1 0

Będą kolejne odcinki tłumaczone...??

0 0

Przyjemna historia.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?