Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Fuuto Tantei

W mieście Fuuto przestępcy używają urządzeń podobnych do nośników USB, tak zwanych „Gaia Memories” (wspomnienia Gai), aby zmieniać się w „Dopants” (dopant – substancja domieszkująca/substancja dopingująca), czyli potwory z nadnaturalnymi umiejętnościami, które sieją zamęt w metropolii. Na szczęście istnieją również bohaterowie, którzy, aby unieszkodliwić złoczyńców, sami wykorzystują to, jakby się mogło wydawać, złowieszcze oprogramowanie. Jednym z nich jest samozwańczy detektyw Shoutarou Hidari, który razem ze swoim partnerem – Philipem, zmienia się w Kamen Ridera W – legendarnego wybawiciela Fuuto.

Po zniszczeniu Muzeum – złowrogiej organizacji odpowiedzialnej za wiele przestępstw w Fuuto, produkcja Gaia Memories zostaje wstrzymana. Niestety pozostałe nośniki nadal znajdują się w obiegu i są sprzedawane, osiągając niewyobrażalnie duże ceny na czarnym rynku. Tak więc dwaj bohaterowie z agencji detektywistycznej Narumi nie mają jeszcze czasu na odpoczynek. Cienie Dopantsów nadal grasują w mieście, a agencja zdobywa coraz więcej klientów, którzy twierdzą, że doświadczają zjawisk nadprzyrodzonych.

Niezależnie od tego, jak trudne będzie to zadanie, Kamen Rider W obiecuje, że ci, którzy skrzywdzą Fuuto, poniosą za to konsekwencje.

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12×25 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

No cóż interesująca kreskę fabułę jak najbardziej zapowiada się ciekawie.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?