Galilei Donna

Rok 2061. Globalne ocieplenie należy do przeszłości, a świat doświadcza początków zbliżającej się epoki lodowcowej. Trzy potomkinie Galileusza żyjące na Toskanii we Włoszech: Hozuki Ferrari, Hazuki Ferrari oraz Kazuki Ferrari są niespodziewanie zaatakowane przez tajemniczą organizację, zaś całe wydarzenie sprawia, że dziewczęta lądują na międzynarodowej liście ściganych kryminalistów. Wspomniana organizacja poszukuje czegoś zwanego “Galileo Tesoro”, czyli “Skarbem Galileusza”. Nie mając pojęcia co się dzieje, trójka sióstr zmuszona jest połączyć siły by poradzić sobie z niespodziewaną sytuacją – nie będzie to jednak takie łatwe, ponieważ ich osobowości nie mogłyby bardziej się od siebie różnić.

 

Miejsce: 
Rok wydania: 
2013
Czas trwania: 
11x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (2)

0 0

Cóż...anime fajne. Nic do niego nie mam ale liczne walki które i tak do niczego nie prowadziły były głupie. Ale mimo wszystko anime godne polecenia. daje 10/10

Niektóre anime naprawdę można określić mianem "piękne, cudowne", i to jest właśnie jedno z nich. Co do ogółu serii to bardzo mnie zaskoczyła, były nawet momenty wzruszające, ponadto znalazłem tyle powiązań z moją najlepszą grą którą jest AC, a to Toskania, a to katakumby czy nawet posągi majów. Szkoda tylko, że różnica pomiędzy śmiercią Leonardo da Vinci (1452 - 1519) a ur. Galileo (1564 - 1642) to 45 lat, w innym wypadku bym mógł zobaczyć tu ich obu. Jeżeli ktoś zna jakieś inne anime (obojętnie z którego roku) opowiadające o Italii, najlepiej w czasie renesansu to niech da znać, chętnie obejrzę. Btw, AI była najlepsza, nie ma to jak sztuczna inteligencja w postaci rybki :)

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?