Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Garo: Honoo no Kokuin

Mendosa, główny doradca króla Valiante, rozpoczyna polowania na „wiedźmy”, co skutkuje śmiercią wielu magicznych rycerzy oraz ich magów-pomocników. Zanim zostaje przeprowadzona egzekucja na czarodziejce Annie, żonie rycerza Hermana Lewisa, kobieta zdąża urodzić syna. Mężczyzna zabiera ich nowo narodzone dziecko, małego Leona, i ucieka, by móc się ukryć i w spokoju wychować syna na dziedzica legendarnej Złotej Zbroi. W czasie kiedy Leon dorastał, Mendosa przejął całkowitą kontrolę nad krajem Valiante, skazując Księcia Alfonso i jego matkę na wygnanie. Prawowity następca tronu postanawia odnaleźć posiadacza Złotej Zbroi i z jego pomocą odzyskać władzę i uratować swój lud.

Inne: 
Rok wydania: 
2014
Czas trwania: 
24x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Rewelacji nie ma ale złe też nie było kwestia gustu. A co do kreski można się przyzwyczaić :)

0 0

Nie jest złe ,ale mogło być lepsze : )

0 0

Jak dla mnie wporządku anime trzeba poprostu sie przyzwyczaić.Obejrzyj to zobaczysz :D

8/10 czy się komuś podoba anime to kwestia gustu, ale według mnie to anime jest w porządku, do grafiki można się przyzwyczaić, historia, którą opowiada anime dla jedynych może być interesująca, a dla drugich nie ciekawa, dałem 8/10 że względu na to że do tej oprawy graficznej trzeba się przyzwyczaić

1 0

kocham ... aach .. nadal płacze po końcówce O.O

Paskudna oprawa graficzna jak i sama muzyka, już po obejrzeniu 6 minut zniechęca... Dotrwałem do końca odcinka : ( nie moje klimaty, jednak sobie podaruję te Anie wypada blado na tle innych !

1 0
@AnimeHolik

Tak samo myślałam na początku. Kiedy obwjrzysz minimum 4 odcibki zagłębisz sie w fabułę tego anime i nie będziesz chciał go porzucić. To ci moge zagwarantować ;)

1 0

Pierwsze odcinki zniechęcały mnie do skończenia tego anime ale pózniej cos we mnie tchneło i...zdecydowałam to skończyć. Bardzo fajne

Mam mieszane uczucia. Epizody bez znaczenia (ala fillery) stanowiły jakieś 1/3 odcinków. Początek słaby, sztuczny. Jak dla mnie to wciągnąłem się dopiero po 12. odcinku, a wtedy faktycznie na kilka odcinków wcisnęło w fotel. Jakość obrazu: 4/5. Muzyka słaba, nic nie zapada w ucho. Ogółem: taki słabszy Claymore, ale były też dobre odcinki. Dzięki za tłumaczenie :)

0 0

Bdb sie oglądało, fabuła mnie wkręciła.

Dzięki za tłumaczenie. Kiedy będą ostatnie 2 odcinki?

0 0

17ep zabił całkowicie moją chęć do kontynuowania tej serii, a tak ciekawie się zapowiadało :/

Zamiast odcinka 15 do pobrania jest 14!

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?