Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Kara no Kyoukai Remix: Gate of Seventh Heaven

Film będący streszczeniem serii filmów Kara no Kyoukai. Wydarzenia w nim zawarte uporządkowane są chronologicznie. Prócz scen z samych filmów znajdują się tu nowe grafiki i animacje. Ścieżką dźwiękową jest siedem piosenek z endingów poprzednich filmów.

Kolejność oglądania: serie należy oglądać od dołu strony do góry (to znaczy zacząć od Fate/Zero, a skończyć na Carnival Phantasm) lub też zacząć od Fate/Stay Night, Fate/Stay Night Unlimited Blade Works oraz Fate/Stay Night TV Reproduction, a następnie przejść na sam dół strony i oglądać już w takiej kolejności, w jakiej serie są ułożone (w pierwszym przypadku serie są ułożone chronologicznie, w drugim Fate/Stay Night, której wydarzenia dzieją się po Fate/Zero, ale która została nadana w telewizji wcześniej, wskakuje na sam początek). Dodatkowe informacje: anime składa się z kilku powiązanych ze sobą w różny sposób serii – powiązania te przedstawia następujący diagram: zobacz.

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Rok wydania: 
2009
Czas trwania: 
60 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Na ten film czekałem! Czekałem, aż do niego dojdę, nie dość że wydarzenia są chronologicznie poukładane, to nie wiedziałem że będzie on wyglądać jak jakieś AMV. A tak w ogóle to zauważyłem, że każda z tych dwóch dziewczyn i ten chłopak, chodzi mi o, Fujino Asagami, Kirie Fujou, oraz Lio Shirazumi, którzy byli pionkami tego Maga, Araya Souren'a, mają jakieś powiązania z Mikiya Kokutou. Na przykład Asagami chodziła do tej samej szkoły co on, jak się skaleczyła to Kokutou ją niósł, Fujou widziała jak chodził w każdą sobotę, o tej samej porze kogoś odwiedzać z kwiatami w rękach, a Shirazumi był jego Senpai'em, i coś tam mówił że Mikiya zawsze stał po jego stronie i był jego sprzymierzeńcem, czy coś takiego. Nie wiem czy to tylko taka zbieżność wydarzeń czy ma to jakieś głębsze znaczenie, ale jak ma to powinni byli to wyjaśnić, bo to niemożliwe żeby Kokutou był tylko zwykłym "przeciętniakiem".

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?