Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Ghost Hunt

Ulubioną rozrywką Mai Taniyama i jej przyjaciół jest opowiadanie historii o duchach. Pewnego dnia, podczas jednej z podobnych zabaw dziewczyna spotyka siedemnastoletniego Kazuyę Shibuya, który również interesuje się duchami. Następnego dnia, zaintrygowana historią o duchu straszącym w starym budynku jej szkoły postanawia sprawdzić tą plotkę. Spacerując po szkole znajduje ustawioną w jednym z pomieszczeń kamerę. Poruszając się nieuważnie miedzy regałami, omal nie zostaje przywalona przez jeden z nich. Od niebezpiecznej sytuacji ratuje ją nieznajomy mężczyzna, który jednak sam odnosi obrażenia. Po lekcjach Mai znowu spotyka Kazuyę Shibuya, który wyjaśnia jej, że mężczyzna, który ją uratował jest jego asystentem, a on sam łowcą duchów. Dyrektor szkoły zatrudnił go w celu przeprowadzenia dochodzenia w sprawie ducha. Stwierdziwszy, że to Mai jest odpowiedzialna za zniszczenie kamery i obrażenia jego asystenta Shibuya zmusza ją do zostania jego pomocnicą.

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2006
Czas trwania: 
25x25 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Pamiętam, jak za dziecieka, przed szkołą oglądałam łowców duchów. Musiałam wstawać o 5, bo w tedy byli emitowani. Oglądając to anime, poczułam nostalgie. Ghost hunt jest warty polecenia, jeżeli interesujecie się sprawami paranormalnymi i razem z bohaterami chcecie odkrywać tajemnice. Można się także wiele dowiedzieć o rzeczach nadprzyrodzonych.

kocham to anime. szkoda że nie ma 2 sezonu omg!

kiedy będą odcinku są tu komentarze nawet z przed 4 lat! wiecie gdzie można obejrzeć jeszcze to anime?

Fajne anime :D Z początku było trochę nudno, ale skoro zaczęłam to uznałam, że skończe. Największa sieczka była w krwawym labiryncie czasami aż przeszedł mnie dreszcz, przeważnie kiedy oglądałam to w nocy. Anime 9/10 opening słaby XD

Nie przesadzajmy. Ten tytuł jest interesujący ale nie taki żeby wciągał "bez opamiętania". Przynajmniej mnie (może jestem za stary?). Ale do rzeczy. Zbiór kilku spraw z duchami w roli głównej. Mało informacji o głównych bohaterach (głównie o Naru i Rin'ie). Misz-masz egzorcyzmów. Za mało odcinków. Taki w skrócie jest "Ghost Hunt". Czy warto poświęcić 625min z życia na obejrzenie tego anime? Cóż, nie powiem, że nie ale... To nie moje klimaty. Za tą historię z labiryntem (najlepsza historia w całym anime) myślę, że takie mocne 7/10 to odpowiednia ocena.

0 0

Anime wciąga bez opamiętania!Naprawdę wielka szkoda że nie ma drugiego sezonu.

zapomniało się o anime?

0 0

Oglądałam to na innej stronce, polecam 8/10

Oglądałam w innym serwisie, anime świetne :D

0 0

Troche dziwny obrazek - sa na nim pokemony :s

0 0
@Areol

Pokemon hunt :D

0 0

Ja też czekam na te odcinki, anime fajnie się zapowiada :D

Brak odcinkow narazie ;/

0 0

No i jak widać 2 sezonu nie będzie :/

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?