Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Gin-iro no Olynssis

Z Księżyca zostały wysłane tajemnicze biomaszyny, zwane Ogrodnikami, które miały za zadanie unicestwienie ludzkości i „uzdrowienie” środowiska naturalnego Ziemi. W roku 3567 zdziesiątkowana populacja nadal próbuje bronić się przed najeźdźcami. Do jednej z grup łowców, niszczących wrogie maszyny, należy nastoletni Tokito Aizawa, który podczas jednej z wypraw do miasta poznaje Tajemniczą DziewczynęTM imieniem Tea. Trzeba wspomnieć, że bohater często pakuje się w kłopoty i właśnie z tego rodzaju nieprzyjemnej sytuacji (bójki) wybawia go Tea. Dziewczyna bez problemu radzi sobie w walce z „bandziorami”, po czym rzuca się z płaczem w ramiona oniemiałego chłopaka, nazywając go Koichim. Nie pozostaje mu więc nic innego, jak zaopiekować się swoją obrończynią. Jest jeszcze bardziej zdziwiony, kiedy Tea daje mu do zrozumienia, że jest w nim zakochana i oburzona sugeruje, iż Tokito musiał stracić pamięć. Ich spokojny spacer przerywa nagłe pojawienie się Ogrodników. Dziewczyna zaczyna zachowywać się niezwykle tajemniczo i ze słowami „Koichi, obronię cię” aktywuje potężnego robota o imieniu Silver, który dotychczas spoczywał na dnie morza. Tak rozpoczyna się walka i niezapomniana(?) przygoda.

Miejsce: 
Rok wydania: 
2006
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Od razu uprzedzę! Nawet nie sięgajcie po to gufno! OSTRZEGAM! NAWET TEGO NIE TYKAJCIE PATYKIEM Z GUFNEM, BO SZKODA GUFNA!

@Kazen Tasogare

według mnie ludzie z takim słownictwem powinni ,mieć zakaz wypowiadania się na temat danego anime/. Wróć do przedszkola chłopcze.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?