God Eater

Na podstawie popularnej gry RPG pt. God Eater.

Rok 2072. Przerażające monstra znane jako Aragami pojawiają się na ziemi i zaczynają polować na ludzi. W parę lat ludzka populacja spada do 1%, zwiastując koniec świata. Jednakże, pojawia się grupka ludzi zdolnych się im przeciwstawić. Używają oni „Jinki” (Boskiego narzędzia) Nazywani są G.E (God Eater’s – Pożeraczami bogów).

 

Pierwowzór: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2015
Czas trwania: 
13×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (4)

0 0

Świetnie przerobiona fabuła z gry. Choć na początku kreacja bohatera zupełnie nie odpowiadała tej poznanej przez nas w grze, to w miarę oglądania można powiedzieć iż starali się sprawić aby Renka/Lenka posiadał cechy podobne do głównego bohatera z God Eater Resurrection. Różnice są dość spore jeśli chodzi o szczegóły przeprowadzenia tej historii, jednak główne wydarzenia pozostały, jednak w trochę zmienionej formie. Bardzo ucieszyły mnie retrospekcje z młodości Johannesa i Paylora, tego zdecydowanie brakowało w grze. Mam nadzieję że któregoś dnia doczekamy się kontynuacji i zobaczymy końcówkę arcu "God Earer", a także dostaniemy zanimowany arc "Burst" w którym czeka mała niespodzianka dla tych którzy polubili naszego palacza Lindow'a. Tym którzy chcą poznać całą historię i poznać dalsze losy bohaterów polecam grę "God Eater Resurrection", na steamie jest dodawana za darmo do God Eater 2 Rage Burst, choć boli brak japońskiego dubbingu, gdyż ten angielski jest dość średni.

0 0

Pamiątkowy Komentarz 16.07.20

0 0

Ahh... Cudownie jest wrócić do tej serii, wiedziałem, że pozostanie numerem 1 w moim serduszku, zachęcam do oglądania, pozdrawiam!

0 0

Anime przekozackie. Cała fabuła i świat przedstawiony- jego historia, bohaterowi, retrospekcje, które ukazują jak doszło do ukazanych w serii wydarzeń. Fantastyczne walki i wszystko co wokół nich zostało zbudowane. No po prostu cudowne, nic tylko usiąść i połknąć w całości- tak jak ja to zrobiłem. Jedyne co po seansie dokucza to świadomość, że się już skończyło oraz nagląca potrzeba, żądza wręcz, obejrzenia kolejnego sezonu. Który mam nadzieję, że jednak się pojawi. Takie mam życzenie. 10/10 - inaczej być nie może. Tytuł, z tych obowiązkowych do obejrzenia. Koniecznie...

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?