Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Gokujo.

Opowieść o zabawnych niepowodzeniach Akabane Ay, aroganckiej dziewczynie z liceum, która nieustannie stara się prześcignąć swoich kolegów z klasy we wszystkim (zwłaszcza w seksapilu), choć wychodzi tylko na idiotkę. Ponieważ akcja rozgrywa sie w szkole dla dziewcząt, można spodziwać się dużo Yuri dla fanserwisu bez większej powagi.

 

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2009
Czas trwania: 
51x25 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

6/10 to zdecydowanie dobra ocena dla tego anime. Myślałam na początku, że główna bohaterka będzie taka jak ta z b gata h kei, ale się myliłam. NIECH ŻYJE DZIWNY HUMOR!

6/10 ----- Motywem przewodnim w ty anime są majtki i ,, goła dupa ". Komedia. Jako gatunek spełniła swoje zadanie. Naśmiałem się. Główna bohaterka jest ,, jędzowata " i boi się starszej siostry, ale spełnia swoje zadanie jako ,, prowadząca " tą komedię. Są też inne bohaterki jak: ,, cycaty potwór " i ,, dzi*** pierdząca do basenu ". Piłeczki pingpongowe zamiast czopków. Niezły zamiennik. Spodobał mi się pojedynek ,, mokrych myszek " i odcinek z ,, babcijnymi majtkami ". Myślę, że w tym przypaku długość odcinków na takie właśnie anime jest wystarczająca ( 6 min. na odcinek ). -----

0 0

Zarąbiście śmieszne :) szkoda że odcinki krótkie :(

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?