Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Golden Kamuy

Na podstawie mangi Golden Kamuy

W Hokkaido, Sugimoto przetrwał wojnę Rosyjsko-Japońską ery Meiji. Podczas wojny zwany „Niepokonanym Sugimoto”, poszukuję teraz bogactw obiecanych przez gorączkę złota w nadziei ocalenia wdowy po zmarłym kompanie z czasów wojny. Podczas jego łowów o złoto, znajduję wskazówki prowadzące do ukrytej kryjówki wypełnionej złotym surowcem przez zdeprawowanych kryminalistów. Łączac siły z dziewczyną imieniem Ainu, która uratowała jego życie przed surowym klimatem północy, narażają się w niebezpieczną przygodę w wyścigu przeciwko kryminalistom, którzy również szukają ukrytego skarbu.

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2018
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 1

Przeciętne, jakoś niczym się szczególnym nie wyróznia. 6/10

Zgadzam się z @乙モ尺ロ, to anime jest najbardziej niedocenioną, przez polskich widzów serią w tym sezonie. A już sama fabuła, swoją oryginalnością na tle innych serii, zachęca do oglądania. Można się było poczuć jak na starych seriach. Bohaterowie są łatwi do zapamiętania, dzięki osobowości i wyglądowi. Historia sama w sobie, jest ciekawa, nawet czuć w tym jakąś głębię, może się jeszcze ujawni. Z Sugimoto łatwo się utożsamić, choć raczej wątpię bym potrafił być tak brutalny jak on. Fajnie wplatają w to kulturę Ajnosów, choć przygody kulinarne trochę zapychały tą serie... Bardziej niż kuchnia, ciekawiła mnie ta kultura oraz sposób polowania. Grafika, no cóż, klimat jest surowy, to i grafika nie mogła być jakoś specjalnie kolorowa, te niedźwiedzie na początku były ohydnie nakręcone, ale na nich się na szczęście skończyło. Muzyka świetna! Otwarcie zapada w pamięć. Dam 8/10. I warto sprawdzić co się dzieje po napisach ostatniego odcinka... Liczę na ten październik.

8/10 ----- Jedno z najbardziej niedocenionych anime w tym sezonie, jaeżeli nie najbardziej. Dziwie się, że jest tak małe zainteresowanie tą serią. Poszukiwanie zaginionego złota ( jakieś 75 ton ), wystarczy odszukać osoby z wytatuowanymi skrawkami mapy, jeżeli dobrze pamiętam jest ich aż 24, obedrzeć ich ze skóry i potem już prosta droga do skarbu. Mnóstwo ciekawych i brutalnych momentów, tych śmiesznych również. Tworzą wspaiały balans, dzięki czemu seria trzyma równy poziom przez cały czas i nie nudzi się po kilku odcinkach. ,, Nieśmiertelny Sugimoto '' ( osoma ), dwója Ajnosów i mistrz ucieczek. z taką ekipą trudno się nudzić. Dodam, że opening jest fantastyczny. Wpada w ucho. Wyczuwam tu pewny drugi sezon, ale niechcę zapeszyć. -----

@乙モ尺ロ

Obejrzyj scenę po napisach ostatniego odcinka.

0 1

Pod względem fabuły bardzo ciekawe anime, postacie też ,tylko grafika kuleje . Ale nie jest najgorzej :P Polecam obejrzeć. i dziękuję za tłumaczenie :)

0 0

Kiedy 5 odc??

0 0

Super:) dziękuje za tłumaczenie:)

1 1

Wspaniałe anime jak na tą chwilę.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?