Gunjou no Magmel

Pewnego dnia, na środku Pacyfiku pojawiła się wyspa znikąd. Wyspa zamieszkała przez zupełnie nowe i tajemnicze gatunki zwierząt i roślin. Reakcja ludzkości była dość łatwa do przewidzenia: ekscytacja nowymi możliwościami eksploracji! Chyba też łatwo przewidzieć, że droga ta jest pełna katastrof.

Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2019
Czas trwania: 
13 ×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Dobre anime, lecz nie nadaję się do oglądania całego naraz, gdyż szybko nuży.

@timochan tak samo to moje 1 anime

Moje pierwsze anime które obejrzałem 2 lata temu obejrzałem je już 3 razy Polecam mocne 8/10 tylko kreska mi się średnio podobała ale komedia fajna a zakończenie było mega.

Porzucam z oceną 3/10. Nie znalazłem nic ciekawego w tym anime, tylko bezsensownie się zmuszałem do 6 odcinka. Ścieżki dźwiękowe co chwilę mi przypominały naruto, zupełnie jakby skopiowane i lekko zmienione. Jego urocza asystentka jest dobrym materiałem na waifu. Moim zdaniem nie godne polecenia.

1 0

z nudow na netfixie odpaliłem i ciężko było skończyć... średniak pospolity 6/10

0 0

Jak dla mnie pierwsze 3-4 odcinki a już zwłaszcza pierwszy :) są bardzo fajne i to one mnie kupiły ale później jakoś tak akcja przystopowała brakowało mi tej powiedzmy "werwy", którą zaprezentowali w pierwszym odcinku a w nim się działo i miałem nadzieję, że przez całą serię doświadczę takich wydarzeń no ale cóż wszystkiego mieć nie można. Taki typowy średniak.

0 0

jak nie masz co ogladac to polecam

7/10 -----Było dobrze. Zdecydowanie największym plusem tego anime jest świat, który daje ogromne możliwości, jednak po obejrzeniu mam wrażenie jakby się powstrzymywali i nie wykorzystali tego w sposób jaki by spowodował, że szczęki by nam opadły. Mówi się trudno. Jeżeli chodzi o bahaterów to nie zauważyłe jakiejś wybitnej. możnaby ich wrzucić do jednego worka. Szkoda, że nikt nie zginął. W takich właśnie seriach moim zdaniem przydałby się ,, trup ''. Oczywiście jeden z tym głównych postaci. Wszysto w celu podratowania anime. A tak nie mają czym się pochwalić w zakończeniu i po prostu wyszło to wszystko tak średnio. Troszkę przykro się patrzy jak seria tonie z odcinka na odcinek mimo iż miała takie podstawy do bycia jedną z lepszych w tym sezonie a może nawet roku. Szkoda. -----

0 0

Zakończenie trochę słabe :) Ogólnie taki średniak na zabicie czasu...

2 odcinek przekonuje mnie dopiero by to oglądać dalej :)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane