.hack//Tasogare no Udewa Densetsu

Od dramatycznych wydarzeń, przedstawionych z jednej strony w serii gier .hack, a z drugiej – w anime .hack//LIMINALITY, minęło kilka lat. The World jest z powrotem spokojnym i bezpiecznym miejscem, zapewniającym rozrywkę niezliczonym rzeszom graczy. Dwójka nastolatków, bliźniacze rodzeństwo Shuugo i Rena, zostaje wylosowana jako zwycięzcy konkursu i w nagrodę otrzymuje prawo do unikalnego wyglądu ich postaci. I to nie byle jakiego – mogą przybrać postacie Kite’a i Black Rose – legendarnych graczy (i bohaterów cyklu gier). Rena jest tym zachwycona, Shuugo trochę mniej – jak dotąd gra nie szła mu najlepiej. Zgadza się jednak przybyć do świata gry. Ma powody – tylko tutaj może widywać Renę, z którą jest rozdzielony od czasu rozwodu rodziców.
Nasza dwójka rzuca się głową naprzód w atrakcje, jakie oferuje The World. Jako „limitowana edycja” postaci mają z pewnością dostęp do „limitowanej edycji” przygód! Takich jak choćby pojawienie się wysokopoziomowego, niezniszczalnego potwora w lokacji dla nowicjuszy, spotkanie Shuugo z tajemniczą dziewczynką w bieli i prezent w postaci złotej bransolety… Bransolety, jaką nosił oryginalny Kite, umożliwiającej zastosowanie Data Drain – techniki, pozwalającej na przepisanie danych przeciwnika. Nic dziwnego, że do bohaterów dołączają inni gracze, tacy jak poszukiwaczka rzadkich przedmiotów Mireille, czy też jedna z najlepszych wojowniczek w The World, Ouka.

Gatunek: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2003
Czas trwania: 
12×23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (2)

0 0

Uniwersum .hack zwróciło moją uwagę już jakiś czas temu. Zawsze podobały mi się rzeczy odstające, nietypowe i ciekawe, a stroje postaci do takich na pewno należą. Banał, ale jakże cieszy oko. Nie mamy tu do czynienia z niczym specjalnym, nie ma wielkich fajerwerek, a Mad House i tak nikt nie dogoni. Jednak świat MMO, to zawsze pewniak, że jakiś nerd się do oglądania znajdzie. Ja się znalazłam. Byłoby kolorowo niczym w tym anime, gdyby nie cierpkie animacje walk to po pierwsze, a po drugie związek rodzeństwa, który w niektórych momentach jest bardzo niebezpiecznie granicy kazirodztwa. I za każdym razem mam cichą nadzieję, że odejdą od niej na minimum 480 km.

... ...

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?