Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Hanasaku Iroha

Ohana Matsumae jako 16-letnia dziewczyna wyprowadza się z Tokio i zaczyna pracować w hotelu z gorącymi źródłami, który znajduje się na wzgórzu otoczonym drzewami wiśni. Naszą bohaterkę czekają rozterki, które pomogą jej zdecydować co chce zrobić ze swoją przyszłością. Historia ta będzie także dotyczyć innych nastolatek szukających swoich marzeń.

Miejsce: 
Rok wydania: 
2011
Czas trwania: 
26x25 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Kurcze naprawdę świetne anime, nie skupiło sie na tym niby romansie a bardziej na okruchach życia co w animcach z takim połączeniem nie zdarza sie często. Szczerze polecam i zachęcam do obejrzenia.

1 0

Fajne okruchy życia miło można było spędzić przy nich czas. Szkoda trochę końcówki liczyłem na inne zakończenie no ale nie można mieć wszystkiego :) Wątek romantyczny owszem pojawia się tutaj ale nie jest jakoś wyolbrzymiony i chwała za to :P Śmiało mogę polecić ten tytuł jeśli ktoś szuka odskoczni od codziennych Mechów czy Haremówek :) ( Nie mówię że są złe bo sam oglądam ale im więcej oglądasz anime jednego i tego samego gatunku to zaczyna się to nudzić z czasem i staje się monotonne w oglądaniu dlatego właśnie takie odskocznie są bardzo dobre dla urozmaicenia sobie czasu )

Kreska po mimo, że z 2011 świetna i lepsza niż większość produkcji z 2016 r. W niektórych momentach mnie nudziło, ale przyznam się, że obejrzałam w jeden dzień + - trochę następnego. 10 odcinek bardzo zapadł mi w pamięci haha. Jeżeli czytasz i wahasz się czy obejrzeć czy nie. To powiem, że warto! 8/10 wart swojej ceny tytuł <3

1 0

Naprawdę tak mało osób obejrzało...? Moim zdaniem jedne z lepszych okruchów życia. Zdecydowanie polecam.

całkiem przyjemne anime dobra odskocznia od poważniejszych tematów bądź tych zbyt głupich

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?