Happy Sugar Life

To jest czysto psycho-horrorowa opowieść o dziewczynie o imieniu Satou Matsuzaka, która ma kogoś, kogo lubi. Kiedy śpi z nią, czuje się świetnie i myśli, że to musi być miłość. Uważa, że wszystko będzie wybaczane tak długo, jak będzie chroniła to uczucie, nawet jeśli będzie popełniała zbrodnie, kradzieże, a nawet zabójstwa.

Gatunek: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2018
Czas trwania: 
12 x 24min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (15)

0 0

Trochę pokręcone anime, ale i tak mi się podobało

1 0

Jedno z dziwniejszych anime jakie widziałam.

Te wyrywanie paznokci bolało... Polubiłam to anime po kilku odcinkach, chociaż czasem bywały nudne momenty, bo akcja wolno się rozwijała. Gdyby zrobili z tego film - byłoby świetnie (/^▽^)/

1 0

Chyba jedno z moich ulubionych anime. Jest ŚWIETNE i po prostu je uwielbiam ♥

Z każdym koejnym odcinkiem ta seria stawał się coraz ciekawsza! 💖

4 0

Hmmm... Mieszane uczucia... Pomysł kozacki, inny... Poruszone wiele problemów społecznych (nie będę pisał jakich, żeby nie spoilerować), jednak takie to jakieś męczące było. Czemu? Chyba dlatego, że akcja trochę za wolno się rozwijała i te sceny "achów" i"ochów" nad tą chorą miłością mnie mdliły. O ile sceny z goryczą w ustach były rewelacyjne, o tyle te miłosne, to już meeeega przerysowane. Nie wiem z czym miałbym porównać tę serię... Chyba ze "School Days", przy czym "Szkolne Dni" były o wiele lepsze (w mojej skromnej opinii). Jeżeli miałbym ocenić, a z reguły oceniam w 99% fabułę (albo poziom mojego uhahania przy komediach) - reszta mniej istotna, gdyż muzyka, jak openingi "Higurashi no naku koro ni" (po dziś dzień mój dzwonek w komórce) i "Elfen Lied", to takie perełki, ale jako "ekstra bonus", to samo z kreską - to oceniłbym na takie 7 na 10. Pomimo całego przerysowania "miłości", mogę szczerze polecić wszystkim. Pozdrawiam.

1 0

To jest po prostu piękne... :D

11/10. Nie wiem, jak mam to opisać... Psychika bohaterów oddana idealnie, głęboko i z pewną dozą tajemnicy. Socjopatvczno-psychopatyczna Satou, porzucone dziecko Shio i wszyscy inni bohaterowie... Po prostu wow. Polecam wszystkim jak najbardziej.

9/10 ----- Ale to jest chore. Tak chore, że aż świetne. Uwielbiam stuknięte anime ze stukniętymi bohaterami, bo niegdy nie wiadomo jak daleko się posuną. Idealnie pokazane przykłady, że życie ma różne smaki. Trochę, żal mi było blondaska, który ,,zamoczył '' i to nie raz, ale nie z własnej woli. Sak jego życia musi być gorzkawy. No i normalne anime z mordercami narmalnie zabijającymi ludzi. Muszę więcej ogldać animców typu ,, realne ''. Zakończenie bardzo mi się podobało. Wspólna decyzja naszych bohaterek o próbie samobójczej była fatastyczna. Innego zakończenia bym nawet nie chciał. Uważam, że właśnie takie jest najlepsze w tej serii. Tylko ,, Shio '' miała farta i przeżyła , ale jak zobaczyłem scene końcową to się jestem zadowolony.Seria niby słodka a tak na prawdę mroczna. Podsumować to anime można jego samym tytułem, które oddaje to co w nim pokazane. ,, Happy Sugar Life ''. Teraz rozmiem dlaczego właśnie taki tytuł. Anime warte oejrzenia i jedno z lepszych w tym sezonie. Fantastyczne 12 odcinków. Polecam wszystkim. -----

Brak mi słów. Ale obejrzeć warto.

Na samym początku myślałam, że to anime będzie bardzo średnie, ale z odcinka na odcinek zaczęło się rozkręcać i pojawiały się nieprzewidywalne akcje. Kocham to anime całym swoim serduszkiem szczególnie polecam osobom, które lubią postacie yandere.

0 0

z każdym odcinkiem ta seria przyprawia mnie o większy uśmiech pomysłowe nie jadące po schematach- po prostu genialne :D

0 0

Wie ktoś co ile dodawane są odcinki? :>

1 0

Kana Hanazawa bring me here.

1 0

Podoba mi się ten opis, czekam na odcinki ^^

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?