Hataraku Saibou

To jest opowieść o tobie. Opowieść o wnętrzu twojego ciała… Według nowych badań, ludzkie ciało składa się z około 37 bilionów komórek. Te komórki ciężko pracują każdego dnia w świecie, który jest twoim ciałem. Od krwinek czerwonych, niosących tlen do zwalczających bakterie białych krwinek. Poznaj nieznanych bohaterów i dramat, który rozwija się w tobie!

Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2018
Czas trwania: 
13 x 23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (8)

0 0

Przyjemne anime 7/10 :)

kocham w tym anime opening, historie i czekam na drugi sezon ;) mam nadzieję że dadzą jakąś namiastkę romansu między krwinkami :3 Trombocyty kawaiii!!

według mnie trochę to za mocno wy-kolorowali, w praktyce trwa to o wiele dłużej musieli by postacie umierać i pojawiać się nowe a tego już w koncepcji anime by nie pasowało :P Dla mnie idealny pierwowzór było: (Było sobie życie) tam jest to wiarygodnie oddane jak to faktycznie wygląda; tak wiem jestem trochę starszy :P:P

0 0

Nawet fajnie się to ogląda i można się czegoś nauczyć :)

0 0

Cudne! Takie "Było sobie życie" ale w wersji anime i bardziej nowoczesnej W pewnym momencie zmienia się tłumacz (albo strona skąd brano napisy do tłumaczenia) i na ekranie pojawiają się nie do końca potrzebne informacje co niesamowicie rozprasza! Ale mimo to zdecydowanie warto!

Czy w najbliższym czasie można się spodziewać kolejnych przetłumaczonych odcinków?

0 0

Hah fajne :D

"Było sobie życie" XD

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?