Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Hayate no Gotoku! Can t Take My Eyes Off You

Trzeci sezon Hayate no Gotoku!.

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2012
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

3 sezon bardzo fajny widać różnicę w kresce oraz w tym że brakuje ewidentnie narratora który nam towarzyszył przez pierwsze 2 sezony. Jednak sezon również bardzo dobry nawet bardziej poważniejszy niż 2 poprzednie :)

0 0

Widac pewne zmiany aczkolwiek nadal mi się dobrze oglądało, jestem ciekawa co przyniesie nam czwarty ;)

Ach, ten trzeci sezon. Ogólnie bardzo mi się spodobał, najbardziej ze względu zaskoczeń. Nawet jeśli ten sezon jest bardzo dobry, to mam wątpliwości co do czwartego sezonu, chciałbym by zmieścili jeszcze takie wątki jak była dziewczyna Hayate, zaginiony brat Hayate, zmarła babcia (nawiązanie do filmu, chociaż z tą babcią to nie jestem pewny), żeby jeszcze wyjaśnili skąd się wzięła ta idolka oraz wątek pierwszego głównego lokaja Nagi, czyli Himegami i tych części które zbierał. W tym sezonie według mnie najbardziej zaskoczył wątek rodziców Nagi, Shin Hayek bardzo przypomina mi Hayate oraz obaj dzielili wspólną pracę lokaja. Największy minus leci za brak narratora. Chociaż na początku trudno idzie się przyzwyczaić, to i tak brakuje mi trochę narratora w tym sezonie. Jakby to ująć, panuje inna atmosfera.

Ten sezon zdecydowanie różni się od poprzednich dwóch. Po pierwszych kilku odcinkach miałem wrażenie że na jego nie korzyść. Widać zmianę reżysera, różnicę w animacji i humorze. Zastanawiałem sie nawet czy nie porzucić tej serii. Jednak dobrze zrobiłem ze się na to nie zdecydowałem i dokończyłem. W pewnym momencie anime jakością robi zwrot o 180 stopni i historia staje sie genialna. Żaden wątek poprzednich sezonów jakościowo nie dorównywał temu co działo się mniej więcej od połowy tego sezonu. Chociaż mimo wszystko trochę żałuję ze relacje bohaterów z poprzednich sezonów nie zostały zachowane tak jak były przedstawione na końcu drugiego sezonu, poza tym trochę zrezygnowano z "koksa Hayate". Koniec końców uważam że 3 sezon Hayate no Gotoku jest jak na razie najlepszym z trzech które obejrzałem ponieważ w końcu w anime jest jakiś cel, to coś czego brakowało poprzednikom.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?