Hige o Soru. Soshite Joshikousei o Hirou.

Historia zaczyna się, gdy 26 letni pracownik biurowy zatrudniony w firmie IT — Yoshida, wraca do domu podpity po tym, jak jego miłość, do której wzdychał przez pięć lat, odrzuca go. Rozczarowany i pijany, napotyka licealistkę siedzącą na poboczu drogi. Dziewczyna, chcąc gdziekolwiek przenocować, próbuje go uwieść. Proponuje, że się z nim prześpi, jeżeli ten pozwoli jej zostać u siebie w mieszkaniu. Yoshida gani dziewczynę za taką propozycję, ale, koniec końców, pozwala jej u siebie zostać. Następnego ranka nieznajoma przedstawia się jako Sayu Ogiwara i ujawnia, że uciekła z Hokkaido aż do Tokyo. Ponadto podczas swojej sześciomiesięcznej tułaczki oferowała usługi seksualne w zamian za dach nad głową. Yoshida, mimo starań dziewczyny, pozostaje niewzruszony jej uwodzeniem. Zamiast tego każe jej wykonywać prace domowe. I tak oto zaczyna budować się relacja między odrzuconym mężczyzną a zbiegłą nastolatką.

Zwiastun:

Gatunek: 
Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2021
Czas trwania: 
?×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (14)

0 0

Po scenach po napisach mogę wywnioskować, że raczej nie powstanie sezon 2 ponieważ historia została opowiedziana tak aby wszystko było ładnie poukładane i zakończone. Całej reszty możemy się jedynie domyślać. Jednakże sama fabuła daje dużo przemyśleń, zaznajamiamy się z historią bohaterki, a także emocjami które towarzyszą jej i nam oglądając konkretne wydarzenia i zapoznając się z wydarzeniami które miały miejsce. Samo anime oceniam bardzo dobrze.

0 0

Mam tylko nadzieję że wydadzą mangę w Polsce

0 0

historia doskonale ukazuje ciężkie momenty która przeżyła Sayu która jest tylko nastolatką za przyjęcie do mieszkania odpłacała się ciałem, cieszę się, że poznała Yoshide bo dużo wniósł on do jej życia i nauczył ją wielu ważnych rzeczy. Oczywiście Yoshida do końca serii pozostał gentleman'em za co ma mój szacunek. Jeśli chodzi o drugi sezon to uważam że jest on zbędny Matka obiecała że będzie łagodniejsza a Sayu będzie chodziła do liceum które obiecała że ukończy. Mnie osobiście zakończenie w pełni usatysfakcjonowało. Przyjemna seria o ciężkim temacie 8/10

0 0

Ciekawe ile z osób oglądających to postawiło się (wyobraziło) w takiej samej sytuacji:)

czekamy na drugi sezon ;p

0 0

Temat rzeczywiście nie należy do najlżejszych. Główny bohater ma bardzo silne poczucie obowiązku, dlatego wychodzi jak wychodzi. Wiele postaci mi się po prostu nie spodobało, ale trzeba było jakoś ubarwić serię. Animacja była w porządku, muzyka także była przyjemna dla ucha. Warto zwrócić na tą serię uwagę.

0 0

Ta seria zabrała się za dość poważną tematykę, główny bohater przygarnia do siebie dziewczynę, która uciekła z domu, która za pobyt płaci swoim ciałem, ale Yoshida, w przeciwieństwie do poprzednich, nie zgadza się na tą formę zapłaty i Sayu zaczęła zajmować się domem. Seria podejmuje dość poważnej tematyki, do tego mamy tu dorosłe postacie aczkolwiek było to wszystko przedstawione dość lekko a początkowo seria raczej kręci się wokół Yoshidy i jego rozterek sercowych, co powoli zamieniało się w kwadrat romantyczny. I ta część mi się średnio podobała, szefowa Yoshidy wydawała się fałszywa i szczerze myślałem, że właśnie taką postacią będzie, jago młodsza koleżanka z pracy pojawiała się nagle i też dość zawalała czas, do tego jeszcze Sayu, która również chciała czegoś więcej z Yoshidą. Znacznie lepiej mi się oglądało, gdy to Sayu stała się główną osią serii, bardzo ciekawy był jej wątek przeszłości, bardzo ciekawy profil psychologiczny. Podoba mi się fakt, że Yoshida nie był nie wyżyty seksualnie itd. umiał się zachować, z czasem traktował Sayu jak córkę, szkoda, że właśnie wątek "ojcostwa" nie było poruszony tylko bardziej szli w stronę romansu. Animacja była ładna, muzyka mogła być. W Japonii tytuł ponoć dość kontrowersyjny bo podejmuje się tematyki mobbingu i samobójstwa w szkole, ucieczki z domu oraz zamieszkania nastolatki u obcego. Nie mniej mimo dość poważnej tematyki, i nawet dość dobrze zrobionej mimo, że raczej seria starała się to możliwie jak najbardziej złagodzić, to wątek z trójkątem/kwadratem romantycznym z początku był dość nijaki takie 5/10, wątek Sayu był lepszy tak 8/10. Dam na koniec 7/10.

0 0

Interesujące i momentami nawet fajne anime

0 0

No nie było złe, ale mogło być ciekawsze

0 0

Zaebiste, bardzo przyjemne 10/10

0 0

Fajne... Trudny temat przedstawiony dość lekko i przyjemnie w odbiorze :)

1 0

jak na razie powiem tak to może być hit sezonu.. Nie tuzinkowa akcja fajna kreska i ciekawe kreacje bohaterów... może być lepsze od Domestic na Kanojo (kto oglądał anime polecam przeczytać mange do końca). Mino że różne to bardzo podobne.. polecam

0 0

całkiem całkiem się zaczyna :)

3 0

Przyjemne anime, myślę że zostanę tu na dłużej

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?