Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Higeki no Genkyou to Naru Saikyou Gedou Last Boss Joou wa Tami no Tame ni Tsukushimasu.

  Koronna księżniczka Pride Royal Ivy jest potwornym małym dzieckiem, które w wieku ośmiu lat nagle uświadamia sobie, że w poprzednim życiu była japońską nastolatką, która została odrodzona w swojej ulubionej grze otome! Ona już zna swoją przyszłość: wespnie się na tron jako nikczemna królowa, przeznaczona do przynoszenia ruiny i nieszczęścia wszystkim wokół niej, aż w końcu zostanie zabita przez jednego z jej obiektów westchnień. Pride decyduje, że jeśli jej przeznaczeniem jest śmierć, może równie dobrze użyć swoich królewskich mocy ostatniego bossa, aby uratować wszystkich zamiast tego!

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Pierwowzór: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  12 x 23 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  Na początku nawet nawet, ale z czasem po prostu przewijałem odcinki 5/10

  0 0

  Wymęczone ale obejrzane

  0 0

  Anime jako całość nie było najgorsze ale jeżeli popatrzeć na samo zakończenie to wypada średnio. Mogli postarać się trochę bardziej mimo wszystko.

  0 0

  będzie 2 s czy cos bo fajne te animr

  1 0

  @ClaenadFlethiel Do wspomnianych "HameFura" czy "Mobuseka" nie ma tego nawet co porównywać. W przypadku "Akulas" cechą na plus jest fakt, że zamknięto całość w jednym sezonie, dlatego ta historia jest dla mnie całkiem zjadliwa. W omawianym tutaj "Lastame" nie ma nawet tego, a "cliffhanger" zostawiony na końcu przez Pride to po prostu śmiech na sali...

  @tsuka850 oraz @Mangas Nic dodać, nic ująć. Od siebie napiszę tylko, że w tym przypadku motyw otome game został zeszmacony (tak jak moim zdaniem w " Akuyaku Reijou nano de Last Boss o Katte Mimashita") w porównaniu z "HameFura" czy "Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai Desu". Jeśli oglądaliście tę serię, to o niej zapomnijcie. Jeśli nie, to nawet nie zaczynajcie - szkoda waszego czasu, oczu oraz nerwów.

  Co tu dużo mówić, zwykły generyczny średniak, polegający na tym, że główna bohaterka odradza się jako postać z gry, w której jej postać zostanie w przyszłości zabita. Dosłownie wszystkie serie o takim motywie wyglądają tak samo. 5/10.

  2 0

  Kolejne otome game odmienione przez kolejny przypadek. O ile graficznie całość przedstawia się przyzwoicie, tak wykonanie fabularne już jest mocno średnie. A fakt ten potwierdza całkowity brak emocji podczas seansu. Oglądałem to, jednak serial nie wzbudził we mnie kompletnie niczego - ani zachwytów, ani ciekawości, ani zażenowania, nic. Wynika z tego, że to całkowicie generyczna produkcja, która nie wyróżnia się kompletnie niczym na tle ciekawszych poprzedniczek - 5/10.

  1 0

  @rainbowcolour z prawej strony na górze masz opcje, "Mój status:" dajesz na planowane, odświeżasz str i jest dodane. Potem masz liste w swoim profilu.

  0 0

  Jak tu teraz dodać anime do planowanych?

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL