High Score Girl

Jest rok 1991, a Yaguchi Haruo posiada tylko gry wideo. Nie jest popularny w szkole i niezbyt przystojny oraz zabawny, miły i przyjazny. Jedynie dobry jest w grach wideo. Pewnego dnia grając w Oono Akira, kolega z klasy, który jest popularny, bystry, ładny i bogaty całkowicie niszczy go w Street Fighter II. Nie tylko przegrywa z nim 30 razy z rzędu,ale na dodatek nie może pokonać w żadnej grze. Haruo niemal codziennie jest w szkole bity. Co dziwniejsze, dość nietypowa para zaczyna nawiązywać między sobą nietypową więź.

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2018
Czas trwania: 
12 x 24min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (4)

0 0

Seria zaczęła się, co najwyżej średnio, kiepski projekt postaci, historia która w głównej mierze bazuje na nostalgii osób wychowanych na grach w latach 90-tych, no i standardowa historia frajer poznaje księżniczkę.... No i to anime mi pokazało, że jeszcze nie raz anime mnie zaskoczy. Seria okazała się być naprawdę udana! Nawiązania do lat 90-tych świetne, sama historia nie jest kolejnym wycinaniem standardów a przez fakt, jak płynnie radzi sobie ze skokami czasowymi 1991-1995, przez co ma się wrażenie jakby towarzyszyło się postacią od dawna sprawiało, że oglądało się naprawdę dobrze. Również romans jest zrobiony bardzo dobrze, bohaterowie nie muszą powtarzać pięć razy w odcinku by widz przypadkiem nie zapomniał co kto czuje. Czego świetnym przykładem jest Ono, która nie wypowiada nawet jednego słowa, a i tak autorzy potrafili pokazać jej uczucia. Haruo zaczął jako frajer na dnie, ale z czasem się zmienia na lepsze. Koharu która wyskoczyła w momencie i wydawała mi się tylko tymczasowym zastępstwem na Ono, okazała się mieć miejsce w historii. Relacje między postaciami są zrobione bardzo dobrze! Niestety, seria kończy się jak zawsze w świetnym momencie. Dobrze, że jest drugi sezon... Początek jest trochę niemrawy, ale jak się go obejrzy to dalsza część to rekompensuje. Niektórzy bohaterowie jak ta dziwnie narysowana dziewczyna, co chciała obmacywać siusiaki, jako postać komiczna nie specjalnie się sprawdzała. Animacja jest płynna, ale sam projekt postaci nie specjalnie do mnie przemawiał. Muzyka, niezła. Anime mnie zaskoczyło, wprawdzie jest przewidywalne ale nie miałem odczucia "trzeba odhaczyć". No a skoro naprawdę zależało mi na losie postaci i ich historii to jako fabuła sprawdziła się. 8/10 Wezmę się za OVA i sezon 2, jak będzie po polsku.

Bedzie to tlumaczone ?

0 0
@Death1995

już jest :)

0 0

Lepsze pytanie. Czy ta seria będzie tak nawiązywać do gier z lat 90'ych jak w mandze? Tam autor miał jaja używać nazw autentycznych gier z tego okresu.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?