Himouto! Umaru-chan 01 PL Full HD

Następny odcinek
Google Player
VShare Player
Openload Player
zgłoś błąd zgłoś błąd zgłoś błąd
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
1
Autor napisów: 

Grupa: AO-Subs
Tłumaczenie: jestmi
Korekta: Shadiya

Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (13)

0 0

Słodkie

0 0

Zastnamawia mnie czy on ją widzi w postaci chibi-himouto, czy to jest zrobione tak żeby było śmieszniejsze i tylko oglądający ją taką widzi

Pseudo One Piece, Komputer z DOLLA, Colocacola, i wiele wiele innych znanych nieznanych rzeczy ;-) Czemu to oglądać? Bo jest to nowa twarz memów z anime XD Wczesniej takim stereotypem było Lucky Star, teraz mamy to. Szkoda mi tylko tego brata. I w sumie wszystkich tych, których pokonuje Umaru. Pokonuje najładniejsza dziewczynę, która nie ma raczej nic innego, niż swojej urody, pokonuje mądrale, która może chwalić się tylko swoja inteligencją, pokonuje pływaczke, której pewnie jedynym talentem i umiejętnością było pływanie, niszczy muzyków, którzy wkładają w gre cały swoj wysiłek. A jeszcze bardziej byliby ci ludzie w dołku, gdyby dowiedzieli się, ze nic ona nie pracuje. Nie uczy się, nie ćwiczy, nie gra na instrumencie, nie dba o swoje zdrowie i je ile chce i co chce. W sumie to smutne, prawda? ALE KOMEDIA ŚWIETNA I FAJNIE JEST.

0 0

o ku..a , co ja oglądam XD

Anime naprawdę wciągające, główna bohaterka : ) wygląda tak uroczo ;p ta buzia uśmiechnięta w przebraniu chomika,... W dodatku jest perfidną szantażystką :D ma fajny charakterek, wie jak korzystać z życia ! To jest tak dziwne że i mnie również zainteresowało :D polecam to anime

1 0

To jest tak dziwne że mnie zainteresowało xD

czy ktoś może wie z jakiego anime (lub jakiegokolwiek innego dzieła) są te postacie na samym początku... Często widzę ten wstęp i nie daje mi on spokoju ;)

Na początku jest błąd w napisach. "Dziewczyą"

Odcinek godny polecenia ;D

Jest super

Jaki 'mini' jest nie do zniesienia... normalna himouto jest znacznie lepsza. Nie chodzi tylko o zachowanie, ale i o wygląd.

KARA-STEP https://www.youtube.com/watch?v=zYoYoBtLqOY&index=7&list=FLH4_FOZvxyl9YFRBeq5lNLA

Co to za piosenka na początku ktoś wie ?

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?