Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Hinamatsuri

Na podstawie mangi Hinamatsuri

Pewnej nocy dziwny przedmiot spada na głowę Nitty, członka yakuzy. Okazuje się, że jest to pudełko, w którego wnętrzu znajduje się młoda dziewczynka – Hina. Ma ona olbrzymie nadprzyrodzone moce. Po namyśle członek yakuzy niechętnie ją zabiera, gdyż jej moce mogą pomóc mu w działalności z yakuzą. Nitta i Hina zaczynają dziwne wspólne życie.

Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2018
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

1 0

Perfekcyjna komedyjka, gdzie humor nie jest wciskany na siłę. Dodatkowo pojawia się całkiem ciekawa i przemyślana fabuła, którą docenić można jednak dopiero po seansie. Mimo to klimat jest zdecydowanie lekki, więc jest to również idealna komedia dla fanów nieco cięższych gatunków, którzy szukają przerwy, która mimo wszystko trzyma poziom. Gorąco polecam jednak wszystkim!

0 0

Jedna z lepszych komedii jaką oglądałem. Tytułowa Hina wymiata. Mamy tu dosłownie wszystko: kreska, dźwięk i fabuła. Miło by było zobaczyć kolejny sezon. Jeśli chodzi o ocenę to dam 9/10

0 0

Bardzo fajna komedia. Gdybym miał okazję zobaczyć 2 sezon przygód Nitty i Hiny bez zastanowienia się sięgnąłbym po tą serie :)

9/10 ----- Zaje***** komedia. Nie tylko jako gatunek, ale jako jedno z najepszych aime w tym sezonie. Tak jak w poprzednim sezonie dali du** z tym gatunkiem to w tym sezonie jest w końcu jakaś warta obejrzenia i polecenia. wszystkie trzy dziewczyny są super ( ,, Hina '', ,, Hitomi '', ,, Anzu '' ). Chociaż czwartej nie było nam dane poznać prawie wogóle w tym sezonie, pewnie w nastęonym to nadrobi. Pomyśleć, że to wszystko zaczęło się od pojawienia się gołego dzieciaka - ,, Hina '' - w mieszkaniu ,, groźnego '' gangkstera z Yakuzy - ,, Nitta '. Do teraz nie mam pojęcia dlaczego pan bogata niania wziął ją pod opieke, gdzie dziewczyna robi mu każdego dnia ,, masakre '' życia. Niczym nieprzejmująca się i nie ukrywajmy tego głupia ,, Hina '', gdzie nawet świat bezdomnych miał jej dość. ,, Hitomi '' - uczennica gimnazjum, która podjęła się, a raczej została w pewien sposób zmuszona do pracy w barze- ma do tego smykałke - i ta, która w takim wieku podejmuje się samodzielnego życia. ,, Anzu '', z początku bezdomna, agresywna i sprawiająca kłopoty dziewczyna, która pod odpowiednią opieką zmieniła się w idealne dziecko.Tak idealne, że nitta zapytał się ile musi zapłacić, żeby zamienić je miejscami z ,, Hiną '' Te nazwe je ,, wężowe jęyki '' bohaterek na sytuacje ,, unbeliveable '', były genialne. Ogromnym plusem tej serii jest to, że w niezwykły sposób potrafili z tym prześmiesznych scen przejść do tych smutnych, tzw. ,, chwytających za serce ''. Tak. To jest duża zaleta tej serii. Brawo za tą umiejętność. Ostatni odcinek był spoko. Wyglądał jak wstęp do następnego sezonu. Coś jak swojego rodzaju zapowiedź. Jeżeli tak to przelecimy trzy lata do przod. Co daje nam chyba lekko zmieniony wygląd postaci. Jedno jest pewne. Chce zbaczyć drugi sezon!!! Fantastyczna komedia. Polecam wszystkim. -----

Byłoby miło gdyby ktoś zabrał się za tłumaczenie bo jak się okazuje to jedna z najlepszych komedii tego sezonu. Btw. to anime ma niewiele wspólnego z supermocami i jeszcze mniej z gangsterką a bardziej przypomina coś pomiędzy Beelzebubem a Danshi Koukousei no Nichijou.

Kiedy dodadzą następne odc Xd

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?