Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Hinomaruzumou

To boski rytuał, sztuki walki, sport kontaktowy— to sumo!
„Niewielki” nowy uczeń, Ushio Hinomaru, pojawia się przed słabym, małym klubem sumo w Liceum Oodachi. Słowa „wielki” i „ciężki” to zasady opisujące ten sport, które nie pasują do tego świeżaka ani trochę, ale on się nie przejmuje i robi co…?! Ushio i mały klub sumo wskakują na szczyt!

Celem jest Hinoshita Kaisan! (najwyższy tytuł w zawodowym sumo, równoznacznik Yokozuna)

Odpałowa opowieść o licealnym sumo— poprawki są zabronione!

Gatunek: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2018
Czas trwania: 
24 x 23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Dodając małe poprawki. Wcześniej zapomniałem podać wam swojej oceny. Dam spokojnie 8/10

0 0

Anime które zachęca do uprawiania sportu. Jeśli taki był pomysł twórców to strzał w dyche. Osobiście polecam każdemu kto interesuje się sportem.

Bardzo dobre anime, postacie z ciekawą historią i ich wspólne starania by osiągnąć sukces niby taki nie winny pomysł na anime, a efekt zniewala. Można kibicować chłopakom do samego końca choć nie jest się pewnym niektórych walk <3

1 0

Całkiem fajnie się oglądało. Szczerze to nie spodziewałem się, że anime o sumo mnie aż tak zainteresuje zwłaszcza, że to było pierwsze anime o sumo jakie oglądałem i z czystym sumieniem jestem zadowolony oraz mogę polecić tą serię :)

0 0

Szczerze to polecam każdemu. Wciągnie każdego, nawet tych ludzki, którzy nie interesują się sportowymi anime. Cholernie dobre i bardzo uzależniające... :)

1 0

0 0

Dużo ludzi czyta tutaj komentarze więc napiszę, "sumo" czytam opis i myślę dobra dam szasnę 1 odcineczek zobaczymy (nigdy w życiu nie interesowałem i wciąż nie interesuje się tym sportem) jednak to jak to jest przedstawione tutaj oraz jakie są walki to naprawdę mogę powiedzieć że wciąga i polecam każdemu tą serie (dziś odpaliłem 1odcinek i już jestem na 11) obecnie będę czekał na kolejne odcinki ponieważ na tą chwilę dostaje ode mnie mocne ale to bardzo mocne 8,5/10 (kreska ładna , fabuła prostolinijna jednak ma to coś w sobie takiego że oglądasz i mówisz nie no dobre dobre :D) PO 3 miesiącach skończyło się moja ocena bradzo mocne 9/10, czekam na kolejny sezon!

0 0

Mega seria, jestem zaskoczona, że tematyka sumo może być tak ciekawie przedstawiona, polecam i dzieki za odcinki :)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?