Hitoribocchi no Marumaru Seikatsu

Hitori Bocchi cierpi na skrajny przypadek fobii społecznej. Nie jest dobra zbyt dobra w rozmawianiu z ludźmi i podejmuje dość ekstremalne działania aby ich uniknąć. Rozpoczyna ona naukę w gimnazjum, podczas gdy jej jedyna przyjaciółka, Yawara Kai, idzie do innej szkoły. To pozostawia Bocchi w samotności, otoczoną nowymi kolegami z klasy z którymi musi się zaprzyjaźnić, aby Kai znów chciała utrzymywać z nią kontakt.

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2019
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Bardzo fajne anime, całkiem dobra dawka humoru. Świetnie się oglądało, oceniłbym na 8/10. Chętnie obejrzałbym drugi sezon

Bardzo fajne anime na odpoczynek pełne pozytywnej energii. Szczególną siłą tej serii są żarty, bywały niesamowite i rozkładały mnie na łopatki nie raz! kolejna seria przy której naprawdę się śmiałem a nie tylko sam uśmiech. Niby głupie i proste ale śmieszą i to się liczy. Postacie nie są irytujące, czego się można było spodziewać po skrajnie zawstydzonej i głupiutkiej Hitori, są łatwe do rozgryzienia i pełne pozytywów. Przez całe anime nie było momentu które by irytowały. Muzyka ładna, kreska też sympatyczna. Dałbym 7/10 ale za to jakimi salwami śmiechu potrafiło mnie to anime obdarzyć dam 8/10. Lekka komedia, im dalsze odcinki tym lepsze, wszystko co mogła zrobić, zrobiła dobrze. Nie ma co liczyć raczej na sezon 2, może OVA ale chętnie bym się dowiedział jak skończy się jej kolekcjonowanie przyjaciół.

powoli sie rozkręca :) ale po 2 odc mam nadzieje że juz będzie tylko lepiej :)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane