Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Horimiya: Piece

  Opis z 1 sezonu:
  Choć w szkole Kyouko Hori jest podziwiana za jej uprzejmość i umiejętności akademickie, licealistka ukrywa swoją drugą stronę. Ponieważ jej rodzice często są poza domem z powodu pracy, Hori musi opiekować się młodszym bratem i wykonywać prace domowe, nie pozostawiając żadnych szans na spotkania towarzyskie poza szkołą.
  W międzyczasie Izumi Miyamura jest postrzegany jako chodzący z głową w chmurach otaku. Jednak w rzeczywistości jest łagodną osobą, nieudolną w nauce. Ponadto ma dziewięć kolczyków ukrytych za długimi włosami i tatuaż na plecach i lewym ramieniu.
  Przez czysty przypadek ścieżki Hori i Miyamury krzyżują się poza szkołą – żaden nie wygląda tak, jak oczekuje tego drugie. Te pozorne przeciwieństwa stają się przyjaciółmi, dzieląc ze sobą stronę, której nigdy nikomu nie pokazali. anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Pierwowzór: 
  Postaci: 
  Widownia: 
  Sezon: 
  Studio: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  13 x 23 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  Jakoś chyba liczyłam na co innego ale dało się to oglądać. Niestety to już chyba koniec tej serii. Trochę szkoda.

  0 0

  Szczerze, to nie wiem co tu się odjaniepawliło... :/ Pierwszy sezon traktował o rozwoju miłości pomiędzy Hori a Miyamurą, a ten sezon to taki zlepek różnych historyjek, często nie związanych ze sobą, a już na pewno nie związanych z poprzednimi odcinkami. Jakoś idzie to oglądać, ale nie mam pojęcia jak to ma się zakończyć.

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL