Hundred

Hundred to jedyna broń zdolna przeciwstawić się tajemniczym formom życia atakującym Ziemię, zwanym Savage. Aby zostać Slayerem władającym Hundred, Hayato Kisaragi przenosi się do Little Garden, specjalnej akademii będącej statkiem-miastem. Na miejscu spotyka swojego nowego współlokatora, Emila Crossforda, względem którego czuje pewien dziwny niepokój – jakby coś mu w nim nie pasowało, a jednocześnie już go skądś kojarzył. Żeby zaś tego było mało, od razu po rozpoczęciu szkoły zostaje wyzwany na pojedynek przez „Królową” akademii, najpotężniejszą Slayerkę Claire Harvey.

 

Gatunek: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2016
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

0 0

Fajne anime , może bez wielkiego szaleństwa ale spokojnie mozna obejrzeć , fabuła w miare wciagająca spokojnie moge dać 8/10

Hundred to dobre, tak dobre to będzie dobre słowo, anime. W anime jest zawarty lekki romans który świetnie komponuje się w całą otoczkę jednakże uważam też że anime mogłoby być w 💯 % lepiej wykonane. Anime dostaliśmy w 2016 roku a jest letko gorsze niż Infinity Stratos z 2012 r jeżeli się nie mylę. Fabuła można powiedzieć że jest też identyczna. Hundred to dobre anime i uważam że zasługuję na 2 sezon którego prawdopodobnie, jest szansa, że się doczekamy i na to liczę. Myślę że jeżeli chodzi o te anime to posiada dobrą muzykę, fabułę i dobrze rozwinięte postacie. NIE JEST TO PRZEŁOM. więc proszę nie spodziewajcie się po tym czegoś zajebistego co można by było dać na równi z IS lub DxD, jest to po prostu dobre anime przy którym miło można spędzić czas. Na koniec dopiszę tylko że to jest wyłącznie moja obiektywna ocena tak jak każdego tu komentującego, najlepiej jest włączyć sobie Hundreda, obejrzeć 2 odcinki i samemu sobie postanowić czy się ogląda czy nie. W mojej opinii temu anime daję maks. 7,7/10 i polecam ponieważ chociaż cała otoczka może i nie jest jakimś wielkim boom ale jeżeli szuka się jakiegoś shorta przy którym można by miło spędzić czas to Hundred jest odpowiedni.

0 0

Potencjał idealny na jeden sezonik, wiec no nie można na nic więcej liczyć ale czuć troszkę nieskończonych wątków ale główny skończony i nic się nie da wykrzesać z tego.

0 0

Fajne anime, jest fabuła, jest ładna kreska, taka z detalami, jaką ja na przykład lubię, więc ogólnie polecam cieplutko (๑^ں^๑)

0 0

Anime, mocne 9/10! rzadko kiedy stawiam taką ocenę, ale jest mocne!!! Każda postać ma swój charakter, każda postać ma swoje mniej więcej opowiedziane "backstory", walki, zwroty akcji, muzyka, psze-ślicz-ne! Podobało mnie się to, że nie zawsze, przynajmniej nie w większości czzasu, nie kręcili się głownie wokół jednego bohatera, każdy z nich dostał swoje przysłowiowe 5 minut. Dam 10, jak będzie kontynuacja! To anime ma zajebistą fa-bu-łę! Polecam każdemu! Pozdrawiam :Δ

Zajefajniuchobiste anime naprawde polecam gorąco 10/10 :) :D

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?