Hyouken no Majutsushi ga Sekai wo Suberu

Wszyscy znają najpotężniejszego żołnierza, Maga Lodowego Ostrza, który trzy lata temu poprowadził kraj do zwycięstwa, ale niewielu zna jego prawdziwe imię: Ray White. Po przetrwaniu krwawej wojny Ray zapisuje się do Akademii Arnolda, gotów doświadczyć normalnego życia — luksusu, którego nigdy nie miał. Aby osiągnąć ten cel, utrzymuje w tajemnicy swoją tożsamość Maga Lodowego Ostrza, ale blizny przeszłości wciąż go prześladują.
Ray zaprzyjaźnia się z dumną, ale miłą Amelią Rose, inteligentną Evy Armstrong oraz nieśmiałą Elisą uwielbiającą książki. Jednak w murach akademii czai się spisek, a Ray ma za zadanie polować na szpiega, którego motywy pozostają niejasne. Aby chronić swoich nowo poznanych przyjaciół i bliskich mu ludzi, Ray zrobi wszystko, co trzeba, nawet jeśli oznacza to konfrontację z przeszłością.

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2023
Czas trwania: 
12 x 24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

7/10

0 0

Kolejny...

1 0

Typowy, niczym szczególnym nie wyróżniający się, schematyczny średniak. Podobnych serii powstało już bez liku, co jednak nie odbiera przyjemności z seansu. Jeśli kolejny sezon faktycznie się ukarze, to mam nadzieję, że będę się na nim bawił równie dobrze jak na tej serii - 6/10.

1 0

no spoko średniak :P

0 0
@Matu

Powiem więcej - niskie poziomy stanów średnich.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane