Inu x Boku SS

Córkę rodu Shirakiin, Riricho, męczy kompleks, dotyczący jej niezdolności by żyć na własną rękę – niezależnie i bez ochrony. W końcu, chcąc się przełamać, postanawia wyprowadzić się z domu i zamieszkać samotnie w rezydencji „Ayakashi Kan”. Mieszkańcem tej posiadłości nie może być każdy – najpierw trzeba spełnić odpowiednie warunki – zaś kiedy już zostanie się zaakceptowanym musi się przyjąć do wiadomości, że od tej chwili zawsze będzie nam towarzyszył przydzielony, pojedynczy agent tajnych służb. Chociaż Riricho odrzuciła ochronę S.S. (Secret Service), mieszkając w swoim nowym „domu”, dowiaduje się, że agent odpowiedzialny za jej bezpieczeństwo, to Lisi Duch, którego kiedyś uratowała.

 

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2012
Czas trwania: 
12x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (19)

0 0

Cudowne anime, w moich klimatach, chętnie obejrzałabym coś podobnego

sado maso

10/10. Absolutnie zakochałem się w głównym bohaterach tej historii.

Fajnie, że główna bohaterka jest mało popularnym charakterem tsunshun :D

0 0

7/10 miło było

0 0

Sama nie wiem, dlaczego to obejrzałam. To była strata czasu. Strasznie denerwujący bohaterowie (Miketsukami mnie przeraża, a Ririchiyo jakoś nie da się lubić). Reszta zupełnie bez wyrazu jak dla mnie.

1 0

Świetne anime, chyba jeden z moich pierwszych romansów. Bardzo przyjemne i strasznie żałuje tak szybkiego końca. Chciałabym jeszcze jakieś odcinki... Dzięki za tłumaczenie ^-^

0 0

8/10 Przyjemne na wieczór. Motyw miłości z lolitką na propsie

1 0

To było moje pierwsze anime <3

0 0

Brak mi słów 9/10

2 0

super anime :)

Popieram panią wyżej. Podział na sado i maso był genialny.

szkoda , a tak bardzo chciałam 2 sezon , bo anime jest WSPANIAŁE!!!

1 0

Bardzo klimatyczne anime, lisek jest taki słodki, podział świata na sado i maso rozwali mnie po calosci, po cichu liczyłam na drugi sezon.

0 0

Bardzo fajne anime :) szkoda tylko że autorka mango nie żyje :(

0 0

Inu Boku Secret Service... stronie anime24.pl było ogłaszane, że Mangaczka zmarła, która stworzyła tą Mangę. Już wcześniej zbierałem się za to, jednak powrocilem, jak robie ta większość z niedokonczonymi anime, no i obejrzałem kina dni nawet nieświadomie nie wiedząc o tym jej śmierci. Szczerze nawet psychologiczne Anime, jest trochę myślenia i wątków, które wyjaśniają się później. Krótko... Jeśli podobają sił takie klimaty, jak tak to zapraszam do obejrzenia tej krótkiej serii. A czytając, gdzieś w necie, dokonczyli Mangę, na podstawie jej pozostawionych wskazówek lub dacie pozwolenie na własne zakończenie tzw. w jej stylu, ale mogę mylić więc tylko info dodatkowe.

@Akiro

Dzięki Ci Akiro za informacje, pewnie bym czekał na sezon drugi gdybym się nie dowiedział, że autorka zmarła. A co do serii to bardzo fajna, miałem wcześniej zabrać się za oglądanie, ale wydawało mi się, że będzie się skupiać na męskim haremie, nawet nie wiem skąd się wziął ten głupi pomysł -_-

0 0

Będzie 2 sezon ?

0 0
@melciak

Wątpię, bo autorka mangi, na której podstawie powstała bajka, nie żyje.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?