Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Isekai de Cheat Skill wo Te ni Shita Ore wa, Genjitsu Sekai wo mo Musou Suru: Level Up wa Jinsei wo Kaeta

  Tajemnicze drzwi stoją otworem, zapraszając chłopca, który przez całe swoje życie był brutalnie prześladowany, do odważnego kroku w nieznane. Po drugiej stronie znajduje skarb bezcennych artefaktów i świat pełen magii oraz potworów. Najbardziej szokującym odkryciem jest jednak to, że po powrocie na Ziemię może zabrać ze sobą wszystko, co tylko chce. Nie trwa długo, nim to podwójne życie zmienia go na zawsze… anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Inne: 
  Pierwowzór: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  13 x 24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  7/10

  0 0

  Ciekawe co dalej bo jak na razie niczym mnie nie zaskoczyło. Najlepsza ztego wszystkiego jest kreska

  0 0

  Anime dobre, zapowiada się na 2 sezon 8/10

  1 0

  Zapowiadało się całkiem ciekawie, lecz z każdym kolejnym odcinkiem leciało w dół aż spadło z rowerka. OP główny bohater który nieświadomie robi wokół siebie harem, akcja przeskakuje raz do świata fantasy, raz do szkoły w której nikt nic nie podejrzewa mimo sus akcji. Chaos fabularny, ale za to wspaniała kreska a w szczególności oczy, miewa swoje smutne momenty w postaci CGI ale nie jest AŻ tak złe, dla mnie trochę drażniące głosy (strasznie wysokie). Nikomu bym tego nie polecił jako must-watch, może okazjonalnie wspomniał 5/10.

  1 0

  Produkcja całkiem ciekawa, choć dramatycznie nierówna. Przez większość czasu naprawdę piękna graficznie, ale fabularnie z każdym odcinkiem jest niestety coraz słabiej, bo w zasadzie przez sporą część serii jest mało konkretów. Yuuya snuje się pomiędzy światami, coś tam robi, zabije kilka potworów, pójdzie na zajęcia, spotka się ze znajomymi i tyle. W końcówce natomiast fabularnie serial co prawda rusza do przodu, jednak graficznie jest już gorzej. A apogeum tego jest odcinek 12 gdzie gołym okiem widać, że skończyła się kasa - nie tylko po statycznych scenach i powtarzalnej animacji, ale też po grze świateł i ogólnym chaosie na ekranie. W związku z czym stwierdzam, że następny sezon - jeśli takowy powstanie - obejrzę, bo anime momentami potrafi zainteresować, ale obecnemu nie wystawię więcej niż 6/10.

  0 0

  meh

  0 0

  Dupy nie urywa, ale obejrzę 2 sezon jak wyjdzie.7/10

  0 0

  To animu jest dokładnie jakie powinno być :) znaczy w tym gatunku, czyli "od 0 do skill mastera". Mamy OP, harem i trochę komedii w zmyślnych dawkach. Kreska genialna, zbliżenia spoko można się zrelaksować

  0 0

  Takie sobie :)

  0 1

  Jaki badziew! Zamiast tracić czas na anime lepiej przeczytać mangową adaptację. Nie wiem co za studio to robiło, ale ma u mnie duży minus.

  0 0

  Tak jak poprzedni rozmówca. Średnie. Początek obiecujący, może coś innego, ale skończyło się tak jak w wielu innych. Momentami wieje nudą. ot takie 6/10. Można obejrzeć.

  0 0

  ŚREDNIE!!! To słowo definiuje tą serię. To jest tak przeciętne jak tylko to możliwe i nawet dla fana gatunku było nużące.

  0 0

  Znalazłem LN online i powiem, że fajnie się czyta. Na razie jest 13 tomów. Zobaczę jak głęboko sięga królicza nora.

  1 0

  To już 7 odc a ja dalej nie znalazłem niczego po za animacją co zasługiwało bo na więcej niż 2/10. więc jakim cudem to ma średnią prawie 9.

  2 0

  Porzucam na 5odc. Zbyt banalne, generyczne i do porzygu cukierkowe barachło, nie na moje standardy.

  0 0

  apetyt rośnie w miarę oglądania...

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL