Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Isekai de Cheat Skill wo Te ni Shita Ore wa, Genjitsu Sekai wo mo Musou Suru: Level Up wa Jinsei wo Kaeta 10 PL

  Poprzedni odcinekNastępny odcinek
  GDrive  PL
  Cda PL
  Netu PL
  Sibnet PL
  Myvi PL
  Dood PL
  Streamsb   PL
  Rumble  PL
  Multi-server EN
  Tytuł serii anime: 
  Numer odcinka: 
  10
  Autor napisów: 

  Tłumaczenie: Gasti1975 | Korekta: Zajlex | TS: RainbowCrashh | Maousubs

  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  facet jest wybitnie infantylny, we wszystko można go wmanipulować

  0 0

  Pozamiatał na zawodach

  0 0

  Śmiechłam jak Yuuya zczaił na czyje serwy ma uważać

  0 0

  Jaki niby sekret? Ona serio myśli, że on tego nie poczuł czy co?

  0 0

  nikt się nie przyebał, że rozwalił całe boisko xp

  0 0

  to było całkiem dobre

  1 0

  Śmiechłem na tym odcinku. Nie dość, że królik okazał się pradawnym, który uczy Yuuyę kopnięć, a ten dzięki temu zdobył niezłego boosta do statystyk, to jeszcze podczas dnia sportu Yuuya rozwalił wszystkich w mgnieniu oka. Ale najbardziej podobała mi się Kaori "mordercza rakieta" na korcie. I jeszcze kolejna potencjalna dziewczyna do haremu w postaci tej Podłej. Ciekawe czy ta natrętna dyrektorka agencji dopnie swego?

  1 1
  @Mangas

  Ta dyrektorka ma głos jak jakiś trans. :D A teraz zaspoileruję. Czytacie na własną odpowiedzialność :P Ostatnie ostrzeżenie! Nie czytaj, jeśli nie chcesz psuć sobie zabawy. Jeśli jednocześnie czytasz LN i jesteś już dalej, to tu nic ciekawego nie znajdziesz, bo już o tym wiesz. W LN Yuuya wydaje się być bardziej niepewny. W końcu całe życie był brzydalem, a zrobił się z niego biszonen dopiero po przeniesieniu się do innego świata i zabiciu potwora (to był chyba piekielny szlam). Więc może i ciało się zmieniło, ale skrzywienie pozostało. Tutaj wydaje się być całkiem "normalny". Nie wywyższa się, ale też i nie jest wycofany. Może chodzi o to, że w LN przedstawione jest to, co on mówi w myślach. A Kaori odkryje drzwi i Yuuya zabierze ją do isekaja, gdzie dziewczyna pozna Lexię oraz Lunę i we trzy wezmą kąpiel. Yuuya zaś uzdrowi księcia, który już wystąpił w jednym z odcinków i zapisze się do gildii kupieckiej oraz poszukiwaczy przygód. No i pojawi się kolejna złolka (właśnie ta, z którą walczył Usagi-san po endingu), która chce zniszczyć ten inny świat, a która księciunia podpuściła była do zabicia jego ojca - Króla. Oczywiście zamach będzie nieudany, bo Yuuya, ostrzeżony przez Nighta, rozwali nasłanych zabójców. I po tym właśnie uleczy księcia, który był poparzony, kiedy swego czasu Lexia próbowała rzucić czar, którego mocy nie utrzymała i wybuchł. Aha. I z wdzięczności za ocalenie króla i uzdrowienie księcia (oraz żeby go "zatrzymać" w tym kraju) dostanie ziemię (skonfiskowaną za karę księciu) oraz tytuł rycerski.

  0 0
  @

  Co do Kaori to można było domyślić się tego po scenie w openingu.

  0 0
  @

  Brzmi ciekawie. Zastanawiam się czy dane nam to będzie zobaczyć na ekranie?

  1 0

  Nie ma to jak Power Up!!