Isekai Meikyuu de Harem wo 09 PL

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
GDrive  PL do 1080p
Cda.pl   PL do 1080p
Netu.tv PL do 720p
Sibnet.ru PL do 720p
Myvi.ru PL do 720p
Streamsb  PL do 1080p
YU  PL do 1080p
Multi EN do 720p
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
9
Autor napisów: 

Tłumacz: RainbowCrashh | Korektor: Ender Zoldyck | maousubs

Opis odcinka: 

Oczekując przygody podczas internetowej rozgrywki, Michio Kaga trafia do zupełnie nowego świata! Mimo początkowego niedowierzania, bohater postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i pokonać miejscowych bandytów. Od tego momentu rozpoczyna się jego własna przygoda, przy której towarzyszyć mu będzie… no właśnie. Przekonajcie się sami! Zapraszamy do oglądania.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

2 4

Z przyjemnością śledzę okruchy z życia głównych postaci, narzekacie że mało się dzieje i harem się nie powiększa. Relacja Michigo i Roxanne jest dobrze rozbudowana, przez te dziewięć odcinków zdobył dziewczynę i wyprowadził się z nią z karczmy do wynajętego domu. Zresztą sam plakat prezentuje tylko te dwie postacie na tle labiryntu zatem oglądając powinniście się domyślać, na czym tytuł się skupi. W odcinku 7 Michigo zaryzykował swoje życie by poprawić swoje staty (ezp to exp), mi to jako główne danie wystarczyło. Reszta odcinków też wypada dobrze, Michigo jest stopniowo zapoznawany z zasadami, którymi żyje świat, też dzięki Roxanne ładnie się rozwinął. Czytam komentarze, że albo harem za szybko się powiększa (za co był krytykowany Shinka no mi, dziewczyna zdobywana przez protaka praktycznie co odcinek, a teraz jest zachwalany) a mimo to nadal oglądacie, widocznie coś was do tytułu przyciąga. Jak dla mnie może być i pięć sezonów, czyli każdy na kolejną dziewczynę i budowanie między nimi relacji, jeśli nie zepsują obejrzę z przyjemnością

1 1
@Karol

No na plakacie są 2 osoby ale jak w openingu jest parę dziewczyn, więc jest nie niejednoznaczne ile ich będzie w tym sezonie. Z tym ryzykowaniem życia w 7 odcinku to trochę przesada. Zastanawiam się niby gdzie ktoś napisał , że w tej serii "harem za szybko się powiększa", jeżeli ktoś tak napisał to coś go chyba boli, albo to mnie coś popierdoliło i tak naprawdę to anime zasuwa jak wściekłe.

2 2

Trzeba prawdziwego antytalentu, żeby spieprzyć Isekaia z elementami mocnego Ecchi. Takie tytuły powinny bronić się same, nawet tylko tym drugim. Nie tyle ilością co umiejętnym wplataniem tego typu scen w całość. A tutaj - jeśli nie są to sceny łóżkowe, które są bo są, to dostajemy bieganie od labiryntów do domku i z powrotem, bez większego ładu i składu i bez wpływu na fabułę, której tak naprawdę tu chyba nie ma wcale. Słabe to.

1 1

Ccccczekaj co!?Jednak będzie jeszcze pokazana inna dziewczyna, niż roxanne!? Nie spodziewałem się tego, że jednak kogoś dodadzą, myślałem, że są tylko w openingu, aby zareklamować mangę i po nic więcej. Chociaż zostały 3 odcinki z czego pewnie 1 będzie na wybranie jej, więc jak dla mnie nie ma to żadnego sensu, no może oprócz tego, że nic tu się nie dzieje ciekawego.

1 0

kocham teksty i nazwy w tym anime : w końcu to kobalt lub byczek

2 1

Kolejny fascynująco nudny odcinek. Nawet sceny w wannie mdłe jak mydło, które zrobił.

4 2

9 odcinków i ani jednego wątku fabularnego, tylko trzy postacie co faktycznie dla fabuły coś znaczą, motywacja zerowa, nieciekawy świat... To już isekaj o tym grubasie i gorylu ma lepszą fabularną strukturę. Telenowele mają więcej zawiłości.

1 1
@Freckles-san

"Shinka no mi" (który powróci z sezonem 2 w styczniu 2023) przy tym, to na prawdę dobry isekajec.

1 1
@Ludolf

No to była dobra seria jak na isekaie, nie mogę się doczekać 2 sezonu :)

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane