Isekai Nonbiri Nouka

Zmarłemu z powodu choroby, 39-letniemu Machio Hiraku, zostaje przedstawiona możliwość przeniesienia się do innego świata. Zapytany przez Boga, który może dać mu siłę, jakie są jego życzenia, Machino wpierw prosi o zdrowe ciało. Drugie życzenie postanawia wykorzystać, aby żyć w pokoju, trzecie zużywa natomiast na znajomość lokalnego języka, a ostatnie na możliwość zostania rolnikiem!

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2023
Czas trwania: 
12 x 23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Ja tam też czekam na kontynuację tej serii, bo szczerze powiedziawszy potencjał jest i to nie mały.

1 0

6/10 Lekkie i spokojne anime chociaż momentami może przynudzić :)

1 0

Anime przyjemnie mi się oglądało. W sumie ciekawy pomysł na isekaja... nie jest sztampowym przedstawicielem tego gatunku jest taki odświeżający, choć nie zabrakło motywy przekoksowanego MC. Motyw haremu nie był tak nachalny jak w innych tego typu animach. Główny bohater ogarniał, że kobitki łopatologicznie z nim flirtują tylko po prostu przyjął taktykę ignorowania " a nóż odpuszczą" I skupił się na jednej ( przynajmniej tak wywnioskowałam z animy, nie czytałam pierwowzoru). Czas szybko mi zleciał na oglądaniu tej serii i mam nadzieję, że wyjdzie drugi sezon już wkrótce ;).

2 0

Hiraku Machio odradza się po śmierci w innym świecie, za sprawą boskiej interwencji i rozpoczyna swoje spokojne życie... Początek jakich już setki czyli kolejny isekai i jednocześnie kolejny slow life. Niby wszystko podobne, a z odcinka na odcinek przybywa chętnych by zamieszkać razem z protagonistą w budowanym przez niego ustronnym miejscu (i to prawie wyłącznie płci przeciwnej). Niemniej ta seria ma w sobie pewien urok, przez co mimo, że w sumie niewiele się dzieje, ogląda się ją z przyjemnością. Z czasem mały przybytek samotnego Hiraku zmienia się w pełnoprawną wioskę zamieszkaną przez dziewczęta ras wszelakich, które w zamian za wyżywienie i dach nad głową pomagają głównemu bohaterowi na polach i w gospodarstwie, a także czynią próby zbliżenia się do niego. Mam nadzieję na ciąg dalszy. 6/10.

0 0

7/10 Całkiem przyjemne anime, ale dalej to tylko haremówka

2 6

anime zaczyna się dobrze by po chwili stać się typowym paździerzem haremowym

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane