Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Isekai Shoukan wa Nidome Desu

  Pewien chłopak zostaje przyzwany do innego świata, aby tam zostać bohaterem i ocalić świat. Tak też zrobił, po czym zyskał niesamowitą popularność i został isekai-normiem, jednak pewnego dnia wpadł w „pułapkę”, która wysłała go z powrotem do jego oryginalnego świata, jakby tego było mało, musiał on zaczynać od nowa jako dziecko! I tak dorastał on jako ponury licealista, kiedy nagle znowu zostaje przyzwany do świata, w którym był bohaterem!

  Zwiastun:

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Inne: 
  Pierwowzór: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  12×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  Myślę że 7/10 to odpowiednia ocena. Okładka mangi tego anime może was zmylić bo samo anime inaczej prowadzi historię. Świat jest różnorodny i ma to jakąś fabułę, lekki niesmak to zostawia ale nie jest źle. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz

  1 0

  Ciężko o tej serii mówić lepiej niż że jest ona "miałka". Akcja pędzi jak chłop w tej bajce o butach siedmiomilowych i miejscami (a zwłaszcza w ostatnim odcinku) jest kompletnie nielogiczna. Przez całą serię Setsu wali z buta przez świat i traktuje boginię mórz jako łódź żeby dotrzeć na inne kontynenty, a w finałowej bitwie... LATA. Bez żadnych wyjaśnień czy zdobytych umiejętności jakby od samego początku miał zdolność latania. Jako anime samo w sobie jest to mocno zmarnowany potencjał. Nawet jako reklama pierwowzoru, "Isekai wa Smartphone (...)" odwala o wiele lepszą robotę. Szkoda.

  1 0

  5/10 nadaje się wyłącznie na zapychacza między lepszymi seriami :)

  0 0

  O panie ale gniot pomijając fakt ze polowa odc skip. 4/10

  1 0

  Heh, nie tego się totalnie spodziewałem po opisie i okładce ... , podsumowując "szeryf isekai" :), a właściwie to re-isekai. Kreska słaba, sceny walki mocno średnie, historia taka sobie, w sumie to plusy tylko za krew i obrażenia.

  0 0

  Takie sobie :)

  1 1

  Nic ciekawego, warte jedynie porzucenia, dużo gadania, niby walki, niby wędrówki, w sumie to po prostu marnowanie czasu. 4/10 porzucone

  0 0

  Kolejny generyczny isekajec bez fajerwerków, ze szwendającym się protagiem, przegadaną znakomitą większością odcinków i finałową walką, która jest tak ciekawa jak przelewanie z pustego w próżne. Po opisie oraz zajawce liczyłem na coś ciekawszego. Dropię po obejrzeniu początku 4-go odcinka.

  1 0

  błędny opis :P bo nie przemienił sie w dziecko a fabułą brzmi jakby to była kontynuacja; a był sezon przed tymi wydarzeniami ??

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL