Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Isekai wa Smartphone to Tomo ni. 2

  Historia skupia się na 15-letnim Mochizuki Touya, który zostaje trafiony przez piorun i umiera. Spotyka boga, który oznajmia mu, że przejdzie reinkarnację i trafi do świata fantasy. Touya budzi w przedziwnym świecie fantasy mając w dłoni swój smartfon.

  Zwiastun:

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Pierwowzór: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  12×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  6/10

  0 0

  Fajne anime, może bez porywającego zwrotu akcji, ale za to urocze, coś w stylu jedno zagrożenie na odcinek. Można się zrelaksować i pośmiać

  0 0

  Przyznam szczerze, że jako fan pierwszego sezonu (który to sezon widziałem wielokrotnie), z niecierpliwością oczekiwałem ciągu dalszego. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie jest to tytuł wysokich lotów, ale jak już gdzieś napisałem - mam do niego po prostu słabość. Czy też raczej miałem. W tym sezonie twórcy zdecydowali się tak bardzo pchnąć "fabułę" do przodu, że z poszukiwań Babilonu zrobiono jakiś dziwny wyścig z czasem. Dość powiedzieć, że w ciągu 12 odcinków Touya na przemian - albo ni to z gruchy, ni z pietruchy znajdywał kolejne części Babilonu, albo "dorzucał" do swojego przydomowego haremu kolejną kandydatkę na żonę. Wszystkie inne potencjalne wątki zostały w całości wycięte. W efekcie czego niewiele się dzieje, a anime trąci taką nudą, że zęby bolą. Ende, który miał szansę na rolę niezłego antagonisty pojawił się tylko na kilka chwil i nic konkretnego z tego pojawienia się nie wynikło. Podobnie Phrase'y. Pojawiły się tylko po to, żeby protag mógł je efektownie ubić nowym mieczykiem przed zapatrzoną w niego jak w obrazek dziewoją. Żadnego zgłębiania tajemnicy tychże Phraseów lub samego Babilonu, czy też początku otwartego konfliktu z Ende, dzięki czemu zrobiłoby się choć trochę ciekawie... Strasznie to skiepścili. Co prawda jeśli kiedyś powstanie sezon trzeci to go obejrzę, ale po tym co pokazano w obecnym bardzo się zdziwię jeśli dokończą tę historię w formie anime - ledwo 5/10.

  0 0

  Który tom obejmuje sezon 2? Proszę odpowiedz

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL