Isekai Yakkyoku

Kanji Yakutani był światowej sławy farmaceutą, który po utracie swojej młodszej siostry z powodu nieuleczalnej choroby postanowił poświęcić swoje życie wynajdowaniu nowych leków. W wieku 31 lat aptekarz umiera z powodu przepracowania i reinkarnuje się jako 10-letni chłopiec w alternatywnej, średniowiecznej Europie. W świecie, gdzie istnieje magia udzielana poprzez błogosławieństwo bóstw opiekuńczych, Falma, bo tak ma na imię nasz bohater po odrodzeniu, dowiaduje się, że został pobłogosławiony przez bóstwo opiekuńcze medycyny. Otrzymuje zdolność molekularnego tworzenia i niszczenia, jak i również natychmiastowej diagnozy chorób w ludzkim ciele. Mając te zdolności i wiedzę z poprzedniego życia, główny bohater postanawia założyć własną aptekę i poprawić stan opieki zdrowotnej, gdyż medycyna w świecie, gdzie został odrodzony, jest bardzo nieskuteczna i tylko szlachta może sobie na nią pozwolić. anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12 x 24min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Niby nic specjalnego a jednak ogląda się bardzo przyjemnie. Pozytywnie mnie zaskoczyła ta seria 7/10

0 1

Cóż, wytrwałem do 5 odcinka, seria jest taka, powiedziałbym dość typowa (przynajmniej do etapu do którego oglądałem). OP głównemu bohaterowi udaje się czegoś dokonać dla rodziny królewskiej która w zamian dała mu tytuł i możliwość prowadzenia sklepu. Jego marzeniem które powoli spełnia jest sprawienie by każdy mógł być uleczony. Takie sobie, 4/10.

0 0

przyjemna pozycja, wciągająca i miło się oglądało :)

1 0

Nie byłam do końca przekonana zaczynając tą produkcję czy to aby nie będzie strata czasu ale wyszło naprawdę spoko.

0 0

Nadspodziewanie dobra seria. Początkowo wychodziłem z założenia, że to kolejny robiony taśmowo Isekai, ale w miarę oglądania kolejnych odcinków musiałem zrewidować ten pogląd. Postacie są całkiem rozsądnie rozpisane (pomimo ogromnej mocy magicznej Farmy), a fabuła z czasem niesamowicie wciąga, choć finał powinien mieć - w moim odczuciu - więcej dramatyzmu. Niemniej warto obejrzeć. 9/10.

2 0

No zwyczajna seria o farmaceutyce w innym świecie. Zastanawia mnie czemu zaczeło wychodzić tyle serii o farmaceutyce ale tego chyba nigdy się nie dowiem. Fabuła w porządku, a czasami nawet zaskakiwała, chociaż to co się działo w ostatnim odcinku jest dla mnie trochę naciągane. Ogólnie seria jest poprawna 7/10.

0 0
@tsuka850

To tak jak serie ze szlamami. Wydaje mi się, że zaczęło się to od "Tensei shitara Slime datta ken".

1 0

Zapowiada się bardzo ciekawie!!!!!!

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane