Isekai Shokudou

Historia skupia się na restauracji Youshoku no Nekoya, znajdującej się na rogu ulicy w dzielnicy handlowej. Na co dzień jadają tam zwykli pracownicy z pobliskich biurowców, którzy zupełnie nie podejrzewają, że Nekoya skrywa pewien sekret. Otóż każdej soboty restauracja ma „dzień wolny” i jej pracownicy skupiają się wyłącznie na obsługiwaniu gości specjalnych – gości, którzy nie mają absolutnie nic wspólnego z tym, co powszechnie uważane jest za normalne, gości z zupełnie innego świata.

2 sezon: https://anime-odcinki.pl/anime/isekai-shokudou-2

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2017
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (11)

1 0

Nie ma akcji samej w sobie. Raczej poznajemy historie i perypetia coraz to nowszych odwiedzających restaurację. Panuje dość spokojna atmosfera i ja osobiście wyciszyłam się i zrelaksowałam podczas oglądania tego anime. Polecam, jeśli ktoś lubi taki typ anime /(・ × ・)\

1 0

Oprócz jedzenia i krótkich historii naszych bohaterów no nic się nie dzieje ale co jest najlepsze w tym wszystkim, że właśnie dzięki temu ogląda się to przyjemnie. I tu się pojawia takie "WTF" jak to... a tak to :P Odcinki szybko mijają ( przynajmniej mi ). Nie nudziłem się a oglądałem z czysta przyjemnością :)

6/10 ----- Cóż mogę napisać aby podsumować krótko to anime. Ani o jedzeniu, jednak co mnie bardzo cieszy nie skupia się tylko i wyłącznie na jedzeniu. Całkiem przyjemna seria do obejrzenia przynajmniej jeden odcinek dziennie. Za każdym razem po obejrzeniu odcinka nabierałem apetytu aby co ,, wszamać ''. I wydaje mi się, że nie byłem odosobnionym przypadkiem. Jak na anime o jedzeniu całkiem fajnie wyszło dzięki temu, że zostało to ciekawie przedstawione. Dzięki tym ,, mini '' historyjkom związanych z postaciami, które odwiedzały restaurację. Te historyczne/baśniowe postacie odziaływały tylko na plus dla tego anime. I ta ciekawość, kto tym razem przejdzie przez drzwi do restauracji. Plecam komuś kto ma brak apetytu, bo anime jest zachęcające pod tym względem. -----

1 0

I kolejny dowód na to że anime nie musi mieć jakaś wyczesaną w kosmos i wkręcającą fabułę by było dobre, wystarczy jak w tym przypadku pomysł i kilka/kilkanaście luźno powiązanych ze sobą odcinków, no i proszę lekkie przyjemne anime w sam ram na rozluźnienie. I tu pojawia się moja prośba do Administracji, by nie traktowali takich tytułów jak anime gorszego sortu, bo takie przypadki się zdarzały i to niejednokrotnie. Takie tytuły były przerywane i porzucane w połowie lub 2-3 odcinki przed końcem serii i zapominane, część ludzi w tym ja po przyjściu z pracy lub inni ze szkół dla relaksu lub przez snem chce obejrzeć coś co nie jest napakowane mocną i zawiłą fabułą a także nagłymi zwrotami akcji tylko coś spokojnym klimatem i prostą fabułą. Wiec w miarę możliwości prosił bym traktowanie takich serii na równi ze znacznie bardziej znanymi tytułami typu: Nanatsu no Taizai , Overlord czy Black Clover za co polecą minusy bo jak ja śmie równać ten tytuł z tymi wymienionymi, ale taka jest prawda.

1 0

Jest jakas szansa na dokonczenie serii?

Dlaczego nie ma 3 ostatnich odcinków?

0 1

Zdecydowanie niewykorzystany potencjał. podpisuję się pod poprzednimi komentarzami odnośnie uzupełniania luk fabularnych opisami jedzenia. A samo anim niezłe i momentami ciekawe. Obejrzyjcie 1-2 odcinki, bo jest szansa, że się wam spodoba.

1 2

Na krótką metę naprawdę spoko, ale później wnerwia mnie, że przez 20 minut mam opis jedzenia i tak w każdym odcinku (należy zrozumieć dosłownie). Gdyby anime skoncentrowało się bardziej na bohaterach, nie zaś na jedzeniu, byłbym przychylniej nastawiony. Jest tu nawet więcej samego spożywania, niż walk w Shingeki no Kyojin.

@Sakitta

Mam takie same wrażenie, to jest słaba namiastka food wars :P czasami mnie nudzi jak tylko ględą o jedzeniu, jakby brakowało im fabuły :)

0 0

Super

0 0

Opis brzmi bardzo przyjemnie, takie anime na spokojny wieczór, bede oczekiwać odcinków :)

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?