Isuca

Shinichirou postanawia znaleźć pracę, by tym samym mieć jak płacić za czynsz za swoje mieszkanie – jego nauczyciel doradza mu, by szukał czegoś w dziedzinie pomocy domowej. Kiedy już zostaje zatrudniony, jego pracodawczynią okazuje się Sakuya, dziewczyna będąca 37 głową rodziny Shimazu, której zadaniem jest odprawienie egzorcyzmów oraz eliminowanie niechcianych stworzeń. Chłopak przypadkiem wypuszcza na wolność jedną z istot złapanych przez dziewczynę i dwójka ta musi współpracować, by ją powtórnie dorwać. Opowieść o komediowym polowaniu na potwory czas zacząć!

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2015
Czas trwania: 
10x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (18)

wersja bez cenzury lepsza :) Bylem zaskoczony że nie zawsze dawał sie bić w sytuacjach z tsundere :D

0 0

Anime nie najgorsze ale też do najlepszych się nie zalicza. Taki średniaczek. Główny bohater jest taki nijaki moim zdaniem, mogli go trochę lepiej pokazać. Szkoda że brak kontynuacji chociaż coś tam zostało jednak skończone i anime nie pozostawia takiego niedosytu. Moja ocena to słabe 7/10.

0 0

Nie najgorsze w sumie krótko i na temat hehe. 7/10

zdecydowanie 6/10

0 0

Całkiem przyjemnie się oglądało, szkoda tylko że dwa lata minęły a nadal nie ma 2 sezonu.😔 Chyba że się mylę, jeżeli tak to proszę o info 😘

0 0

Głównego bohatera to gorzej zrobić się chyba nie dało ? prawda? Grafika pozostawiała też wiele do życzenia ,ale Ja nie jestem wymagający i według mnie wystarczyło poprawić te 2 rzeczy i na prawdę nie byłoby najgorzej a tak to wyszedł niestety średniak !

0 0

Anime całkiem przyjemne jestem ciekaw czy będzie 2 sezon. Mam taką nadzieję bo końcówka pozostawia wiele do życzenia :) Jeśli chodzi o cenzurę to jak ktoś dobrze poszuka a wiele nie potrzeba znajdzie wersję bez cenzury z polskimi napisami to nic trudnego wystarczy ledwie minuta :P

Anime miało potencjał który moim zdaniem zmarnowali po pierwsze cenzura po drugie mały wkład głównego bohatera w walki oraz postacie żeńskie trochę irytowały tylko tameko ratowała to obsadę a tak dało się obejrzeć ale naprawdę ta cenzura po prostu odechciewała oglądania i trzeba było sporo silnej woli żeby brnąć dalej ale się udało zakończenie nie jest złe i jakoś nie czekam na 2 sezon ale jak będzie to z ciekawości obejrzę. 5/10 moim zdaniem sprawiedliwa ocena .

0 0

Świetne anime :) mam nadzieję że będzie 2 sezon :)

Samo anime jest dobre zakonczenie ssie,bo o 2 sezonie nic nie ma

0 0

Beznadzieja.

0 0

Szkoda że szybciej nie obejrzałem tego anime naprawdę dobrze się ogląda tylko ta cenzura przeszkadza trochę a tak bardzo fajne anime polecam każdemu ;)

0 0

Będzie wersja bez cenzury?

0 0

Szkoda, że nie ma dodanej wersji bez cenzury ;( ;( ;(

Naprawdę niezłe Anime

0 0

Mam tylko jedno pytanie na podstawie czego jest robione to anime bo jeśli nie ma nowelki to jestem rozczarowany w jaki sposób wydłużają fabułę

0 0
@thekac6

Na podstawie Mangi. Szkoda że jest tylko 10 odcinków, mam nadzieję że jakoś uda im się zrobić 2 sezon.

zaje zaje zaje biste XD to moje anime.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?