Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Itazura na Kiss 25 PL Online HD

  Poprzedni odcinek
  Openload Player
  Openload Player
  Google Player
  Tytuł serii anime: 
  Numer odcinka: 
  25
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  Wspaniała historia !

  Składając komentarz powiem , że od pierwszego odcinka można było wyczuć bardzo wspaniały romans . Nie było za dużo dramatu tylko miejscami co bardzo mi sie podobało . Jest wiele śmiesznych scen i czasem smutnych, ale można stwierdzić, że jedno z nielicznych anime potrafiło wyrazić zawód miłosny młodej dziewczyny , która pomimo odrzuconej przez ukochanego miłości nadal wierzyła , że nadal może jej sie udać i wytrwale do tego dążyła . W późniejszym ciągu nie było już samych nudnych chwil , które zniechęcały tylko coraz bardziej prosił by dalej oglądać dalsze losy bohaterki . Nie trzeba wspominać o drugoplanowych postaciach a to z powodu , że odegrali bardzo dobre znaczenie dla całości i potrafili troszkę wzniecić uczucie głównych bohaterów . Na zakończenie dobrze rozwinięta została część, o której nie było wcześnie żadnej poświęconej chwili . Ostatni odcinek zawiera odniesienie do dalszej rodziny Irego co nie zostało nigdzie przedstawione . Dużo to może nie zmieniło, ale twórcy i o tym pomyśleli . Moja ocena 10/10 .

  1 0

  Świetna OVA. W Ogóle świetna seria zaczynamy od szczeniackiej licealnej miłości a kończymy na szczęśliwej rodzince z full happy endem.

  3 0

  Świetne anime :)

  3 0

  Anime tak mi się podobało że aż całą noc oglądała żeby obejrzeć do końca :) polecam :)